Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричіпні шасі KASSBOHRER

Напівпричіпні шасі - основа будь-якого сучасного напівпричепа. Це спеціальна техніка у вигляді платформи на колесах, яка здатна комплектуватися різними видами обладнання, тобто на шасі напівпричепа може бути встановлений необхідний тип кузова.

Переваги напівпричіпного шасі Кассборер

Одним з найбільш надійних виробників спеціальної техніки вважається компанія Кассбохрер, ​​в модельному ряду якої є автомобільні причепи-шасі для вантажівок. З переваг продукції слід відзначити:

  • посилену конструкцію при мінімальній вазі;
  • підвищену стійкість;
  • високу надійність як механізму в цілому, так і його окремих вузлів;
  • ремонтопридатність;
  • надійну систему гальмування.

Виробник займається випуском спеціальної техніки, готової до екстремальних навантажень. Напівпричіпні шасі Kassbohrer для фур здатні долати сотні тисяч кілометрів з корисним вантажем, не вимагаючи специфічного обслуговування. Німецька компанія добре відома європейським покупцям. Модельний ряд нараховує десятки типів обладнання, особливе місце серед яких займають саме напівпричіпні шасі.

Особливості спецтехніки Кассборер

Шасі виготовлені з високоміцної сталі. У конструкції використовуються поздовжні балки з поперечними перемичками. Такий тип володіє простотою і високою надійністю. Виробник надає гарантію на захист металу від наскрізної корозії на 10-річний термін.

Для зручності застосування на причепи-шасі встановлені різні допоміжні вузли, зокрема, гальмівна система, відповідна найсуворішим вимогам. Електронні та пневматичні вузли забезпечують стійкість, незалежно від ступеня завантаження. Освітлювальна система зі світлодіодними лампами комплектується стандартними роз'ємами, що дозволяє використовувати спецтехніку з будь-якими видами сучасних тягачів.

Окреме перевага - вантажопідйомність. Кассбохрер стала першою компанією, хто почав задіяти одразу три осі. Платформа гарантовано витримає заявлені навантаження і навіть короткочасні їх перевищення.

Надійна спецтехніка від Автек

Купити шасі напівпричепа в Києві і інших містах України можна в Автек. Компанія багато років займається продажем спеціальної техніки за ринковими цінами. У Avtek кожне підприємство столиці або іншого регіону зможе замовити причепи-шасі Kassbohrer в різній комплектації.

Фахівці завжди готові прийти на допомогу з вибором устаткування або наданням зручних варіантів співпраці. Техніку можна придбати в кредит або лізинг на вигідних умовах.