Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Шторні напівпричепи KASSBOHRER

Шторний напівпричіп відрізняється від інших напівпричепів наявністю розсувних стінок-шторів, які покликані захищати вантаж під час перевезення (він не вимагає особливих умов зберігання). Найголовнішою перевагою шторного напівпричепа є можливість швидко та безперешкодно отримати доступ до вантажу, що значно заощаджує час та ресурси.

Види шторних напівпричепів

Шторні напівпричепи високої якості від міжнародної компанії KASSBOHRER за найкращою ціною пропонує компанія "Автек". Але для початку не завадить розібратися у видах та особливостях такої техніки.

Шторні напівпричепи поділяються на два основні види:

  1. Шторні

  2. Шторно-бортові (обладнані ботами для додаткового кріплення вантажу).

Обидва види напівпричепів використовуються для перевезення промислової продукції, сировини, будматеріалів та інших непродовольчих товарів. Такий транспорт відмінно себе зарекомендував як у регіональних перевезеннях, і у міжнародних.

Шторні напівпричепи KASSBOHRER дуже зручні та практичні – шторна конструкція дозволяє легко транспортувати товар секціями. Крім того, напівпричепи даного виробника мають такі переваги:

  • міцне шасі та конструкція;

  • довговічність, що забезпечується зносостійкими матеріалами високої якості;

  • KTL-покриття всіх частин;

  • багатофункціональна рама;

  • вогнетривкі тенти.

Де замовити напівпричепи для штор. KASSBOHRER

Існує три моделі шторних напівпричепів KASSBOHRER, які можна купити за найвигіднішою ціною в компанії “Автек”: Domestic, International та Multimodel. Усі напівпричепи супроводжуються сертифікатами якості. Вартість техніки залежить від комплектації. Для детальної консультації зв'яжіться з менеджером з продажу за номером+38 044 496-00-00 або залиште онлайн заявку на сайті.