Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

РЕМОНТ І СЕРВІС

вантажних автомобілів
автобусів і спецтехніки

Вантажні автомобілі МАЗ давно вже стали необхідністю для будь-якого виду бізнесу. Cьогодні не можуть обійтися без вантажівок ні виробники, ні будівельники, ні перевізники вантажів. На базі вантажної техніки створено багато спеціалізованого транспорту МАЗ – автокрани, пожежні машини, автоцистерни, рефрижератори та багато іншого. Цей величезний парк періодично потребує ремонту і техобслуговування. Така ситуація виникла і у Вас?

Вам на допомогу прийде автосервіс вантажних автомобілів АВТЕК!

Зверніться в нашу компанію і переконайтеся, що вирішення цих проблем не займе багато часу!

  • Технічна допомога онлайн

Сервісне техобслуговування вантажних автомобілів

Вантажні автомобілі вважаються відносно складною технічною системою, тому їх діагностика – дуже важлива в технічному обслуговуванні. Проведена кваліфікованими фахівцями вантажного автосервісу, вона дозволяє своєчасно виявити будь-які несправності вашого авто. На нашому вантажному автосервісі є все сучасне обладнання для діагностики роботи двигуна, паливної системи, електричної, пневматичної та гальмівної системи, інших важливих систем і вузлів транспортного засобу.

Свернуть
Реалізація запчастин

Більше 18 000 запчастин знаходяться на нашому складі. Вам не доведеться шукати потрібні запчастини для ремонту, оскільки всі запчастини можна придбати відразу у нас.

Свернуть