Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Причепи

Жодна серйозна транспортування не обходиться без використання спеціально обладнаного вантажного причепа. А для компаній, чия робота безпосередньо пов'язана з постачанням і перевезенням вантажів великої ваги і габаритів, покупка причепа для вантажного автомобіля - просто комерційна необхідність. Компанія "Автек" пропонує причепи за вигідною ціною, які ви також можете купити в кредит і лізинг.

Види вантажних причепів

Напівпричепи і причепи для вантажних автомобілів є спеціалізовану автотехніку, приєднувану спеціальними кріпленнями до тягача. Вантажні причепи можуть бути як фургон, бортовими, платформеними, так і доповненими тентами, і оснащеними спеціальними кріпленнями. Ефективність застосування даної спецтехніки очевидна. Значно збільшуючи кількість вантажу, що перевозиться, знижуючи час простою, причепи мають мобільністю і дозволяють причепити до тягача інший причіп або трал.

Компанія «АВТЕК» здійснює продаж причепів для вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва, зручних для проведення бізнес-операцій. У великому асортименті представлені моделі причепів МАЗ. У разі необхідності перевезення довгомірних і великогабаритних вантажів відмінним варіантом буде купити напівпричіп.

У нас можна купити такі вантажні причепи:

  • сортиментовозні;
  • спеціальні;
  • зерновозна;
  • бортові;
  • самосвальні.

Вибір причепа залежить безпосередньо від ваги, габаритів і властивостей вантажу, що перевозиться, а також навантаження на вісь і типу підвіски. Важливою характеристикою при виборі причепа є встановлена ​​гальмівна система (стоянкова, робоча). Для перевезення сипучих матеріалів підійде самоскидний тип причепа. Для транспортування великої кількості вантажу з малогабаритними розмірами незамінними стануть бортові причепи.

Де купити вантажний причіп

Українська компанія "Автек" пропонує вашій увазі великий асортимент спецтехніки, в тому числі вантажні причепи МАЗ та інших виробників. Купити їх можна також в кредит або лізинг. Для цього потрібно зв'язатися з нашим відділом продажів за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку.