Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні напівпричепи

Перевезення сипучих вантажів нерідко викликає безліч труднощів, пов'язаних як з логістикою, так і з вибором транспорту, який би відповідав усім вимогам. До них варто віднести місткість транспортировочной техніки, її конструкцію, спосіб вивантаження і безпеку при пересуванні на великі відстані з повним розвантаженням. Ідеальним варіантом для транспортування насипних матеріалів вважаються самоскидні напівпричепи, повністю задовольняють запити перевізників.

Особливості самоскидних напівпричепів

Автомобільний напівпричіп самоскидного типу являє собою один з видів вантажної техніки, оснащений механізмом саморозвантаження. Бункерний кузов цього виду транспорту для сипучих вантажів виконує нахил для забезпечення процесу розвантаження. Також деякі типи самоскидів-напівпричепів можуть розвантажуватися примусовим шляхом.

Головна відмінність такого типу кузовів від причепа полягає в тому, що у фронтальній частині першого передбачений майданчик опори з з'єднувальним стрижнем (шкворнем) для кріплення до пересувної техніки. На відміну від самоскида, вантажний контейнер напівпричепа Ти не будеш поєднаний з тягачем, а знаходиться на самому напівпричепі, зчепленому з автомобілем.

Сфера експлуатації та типи напівпричепів самоскидних

Як і самоскиди, цей вид вантажної техніки застосовується для транспортування навалочних і насипних матеріалів, чия вивантаження проводиться шляхом перекидання кузова. Вантажні напівпричепи самоскидного типу прийнято розділяти за способом вивантаження ваг:

  • бічне розвантаження;
  • тильна;
  • розвантаження по обох боках;
  • всебічна розвантаження.

Даний вид техніки користуються величезним попитом у сфері будівництва, сільському господарстві і для забезпечення виробничих процесів. Одним з головних переваг таких напівпричепів самоскидів є висока вантажопідйомність і мінімальний час на вивантаження матеріалів.

Визнаними лідерами серед виробників транспорту для сипучих вантажів є компанії МАЗ і KAESSBOHRER. Ви можете купити їх в інтернет-магазині Avtek. Ми пропонуємо тільки новий транспорт високої якості, який може купуватися в кредит на вигідних умовах.

Переваги самоскидних напівпричепів KAESSBOHRER і МАЗ

Наша компанія Avtek є офіційним дилером техніки МАЗ і KAESSBOHRER в Україні, яка відрізняється наступними перевагами:

  • універсальність експлуатації;
  • демократична ціна;
  • мінімальні витрати на експлуатацію;
  • доступність запчастин;
  • висока вантажопідйомність;
  • гарантія збереження сипучих матеріалів в процесі транспортування.

Ви можете придбати різноманітну техніку для вантажоперевезень в Києві або зробити замовлення на сайті. Ми також пропонуємо гарантійне обслуговування і оригінальні деталі для ремонту. Будемо раді співпраці!