Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні причепи

Причепи: Ефективність та Переваги

Причіп сприяє підвищенню ефективності експлуатації автомобіля та значно знижує собівартість транспортування вантажів – більш ніж на 1,5 раза.

2023 року український ринок причіпної техніки для сільського господарства став ареною сутички практично всіх операторів, представлених у сегменті вантажної автотехніки. Аграрії пропонують безліч варіантів автомобілів та причепів, включаючи самоскидні та бортові моделі, різних цінових категорій та комплектацій.

Особливу увагу слід звернути на переваги, закладені у конструктивних особливостях причепів DL-ПС, які випускають ТОВ «АВТОПРИЦЕП-УКРАЇНА». Ці причепи створювалися з огляду на специфіку роботи техніки в польових умовах.

Які технічні рішення конструкторів заводу виробника дозволяють досягти максимальної віддачі від експлуатації придбаної техніки?

Особливості конструкції платформи типу "книга" забезпечують швидке, зручне та безпечне вивантаження вантажу. По кожній стороні причепа розташовано два однакові по висоті суцільні борти:

Нижній борт - відкидний з можливістю змінної фіксації, як з верхньої, так і з нижньою наважкою;

Верхній борт - відкидний з верхньою наважкою.

Задній борт причепа – суцільний та відкидний, оснащений верхнім наваженням.

Вивантаження причепа як на бічні сторони, так і назад здійснюється за допомогою одного гідроциліндра італійської компанії PENTA.

Три можливі положення установки дишла по висоті в залежності від розташування фаркопа тягача в причепі: 720, 820 або 920 мм.

Мала споряджена маса причепа – при повній вазі 16 тонн, його маса всього 5,5 тонн. Це забезпечує зручне завантаження причепа та його стійкість у русі за рахунок зниження центру ваги.

Автоматичний регулювальний гальмівний важіль, встановлений на осях причепів DL-ПС, з автоматичною компенсацією зазору між гальмівними колодками та барабаном, підвищує надійність та ефективність гальмівної системи, знижує трудомісткість технічного обслуговування (ТО) у процесі експлуатації.

Застосування гнучких поліамідних трубок із швидкороз'ємними з'єднаннями типу "KAMOZZI" (Італія) у пневмоприводі гальмівної системи причепа підвищує надійність та безпеку. Поліамідні трубки стійкі до корозії, довговічніші в порівнянні зі сталевими, і легко приймають необхідну форму без згинання на спеціальних пристосуваннях, що спрощує ремонт.

Причіп DL-ПС має значні переваги та гарантії для успішного виконання бізнес-задач із заданою ефективністю. Модель DL-ПС довела свою ефективність протягом багатьох років та зарекомендувала себе як один із найефективніших причепів в Україні, призначених для перевезення сільськогосподарської продукції.