Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскидні причепи

Підвищити продуктивність роботи транспортного підприємства можна без придбання нових вантажних автомобілів. Збільшити обсяг перевезень просто, якщо купити новий самоскидний причіп. Такий варіант найбільш бюджетний, при цьому не доставляє незручностей. Щоб процес розвантаження не займав багато часу і проходив з максимальною зручністю, оптимально використовувати самоскидні причепи.

Причепи: особливість конструкції, призначення

Мінський автомобільний завод вже більше 70 років пропонує різні варіанти вантажівок та іншої техніки. Продукція вдосконалюється, щоб відповідати сучасним вимогам, але при цьому залишається доступною, надійною і легкою в ремонті. Причіп-самоскид - це відмінний вибір для транспортування вантажу за допомогою автомобілів МАЗ, а також інших марок авто і тракторів.

Самоскидні причепи мають міцну сталеву підставку, надійну ресорну підвіску, і здатні рівномірно розподіляти вагу багажу на ходові осі. Це дозволяє долати нерівності дорожнього полотна і входити в круті повороти. Залежно від комплектації, самоскидні причепи оснащуються гальмівною системою типу АБС.

Також можлива установка тенту, що дозволить захистити чутливий до погодних умов вантаж. Опційно причіп-самоскид облаштовується надставними бортами, що допомагає істотно збільшити корисний об'єм. Найкращим чином подібні транспортні засоби підходять для перевезення продукції сільськогосподарської промисловості і будівельної галузі, зокрема:

  • зерна;
  • овочів;
  • сіна;
  • добрив;
  • кормів;
  • піску;;
  • гравію;
  • будівельного сміття та інших сипучих інертних матеріалів.

Застосовуються причепи для транспортування продукції промислового призначення, різної сировини тощо.

Механізм перекидання платформи представлений гідравлікою, яка управляється приводом гідросистеми вантажівки або трактора. Розвантаження здійснюється на лівий і правий бік, що дозволяє із зручністю скидати вантаж в умовах низької маневреності. Вантажопідйомність залежить від моделі, але становить не більше 24 тонн. Максимальна ефективність від застосування причепів досягається шляхом складання автопоїздів.

Де купити самоскидні причепи в Україні

Компанія Автек є офіційним представником МАЗ, Форд в Україні. У нас ви можете купити самоскидні причепи та іншу спецтехніку Мінського автозаводу в кредит і лізинг, а також запчастини до неї. Крім того, у нас є сервісні центри по всій країні, і ми надаємо гарантійне, післягарантійне обслуговування. Більше подробиць - в описі, а також по телефону +38 044 496-00-00.