Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Тролейбус - це безрейковий пасажирський транспорт контактного типу, який має електричний привід і поєднує в собі плюси автобуса і трамвая. У міських умовах він використовується для перевезення людей, але є також моделі спеціального призначення та вантажні, які мають розширений функціонал. Переваги громадського електротранспорту очевидні:

  • не забруднює навколишнє середовище;
  • вміщує багато людей;
  • комфортний;
  • динамічний.

Це екологічно чистий вид транспорту, який має непросту конструкцію, але досить легко управляється. Тролейбус не виділяє ніяких шкідливих речовин в атмосферу і оснащений всім необхідним для безпечного і комфортного переїзду на короткі відстані.

Як влаштований сучасний тролейбус?

Важить цей засіб пересування більше 10 тонн, а в довжину воно більше 10 метрів. Тролейбус працює на основі електродвигуна, потужність якого може досягати 100 кВт. Транспорт рухається з максимальною швидкістю 60 км / год, але для завантажених міських вулиць таких показників цілком достатньо.

Місткість салону - близько 80 осіб. На початку XX століття були спроби збільшити цю цифру шляхом створення двоповерхових моделей і тролейбусних поїздів, які являли собою з'єднання двох салонів, їх і сьогодні можна зустріти на міських вулицях.

Сучасні тролейбуси використовують нафтову систему знімання електроенергії, яку розробив інженер М. Шиманов, вона була винайдена досить давно і удосконалювалася протягом багатьох років. До цього для зняття напруги з проводів використовувалося тролейбусне колесо, запропоноване бельгійцем Ш. Ван Депуле.

Важливою деталлю нового електротранспорту є так звана тролейбусна стрілка або перехрестя. За допомогою стрілки "рогате" транспортний засіб може перетинати лінію іншого маршруту, а також робити повороти без втрати електропостачання. Останнім часом стали популярні такі моделі, як дуобус, вони більш універсальні, оскільки можуть пересуватися і там, де немає контактних мереж. Таку можливість даного транспорту забезпечило наявність двох двигунів - внутрішнього згоряння і електричного.

Де купити тролейбуси в Україні?

Одним з найбільш популярних виробників сучасних тролейбусів є компанія Solaris Bus & Coach S.A., яка заснована в Польщі в 2001 році. Вона випускає якісний, надійний і комфортний громадський транспорт, його можна замовити в Київ або будь-який інший місто з доставкою. Продажем такої техніки займається наш інтернет-магазин, який пропонує великий вибір і вигідні ціни на брендову продукцію.