Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Спеціальні причепи

Автомобільні причепи спеціальні під перевезення труб дають можливість транспортувати довгомірні матеріали. Практично будь-які довгомірні вантажі можна перевозити таким способом. Найчастіше причіп розпуск спеціального призначення використовується для транспортування:

  • труб;
  • колод (для лісу використовується особлива опора з зубами, що виключає розкачування колод);
  • бетонних стовпів;
  • сортового металу;
  • різних профілів і т. д.

Загальна довжина вантажу, що перевозиться може досягати 50 метрів.

Особливості спецтехніки

Двовісний причіп для перевезення труби може експлуатуватися в різних дорожніх умовах. Тому до них пред'являються суворі вимоги, що стосуються маневреності і прохідності.

Висока прохідність досягається за рахунок використання широкопрофільних шин зі спеціальними протекторами. В окремих видах спеціальної техніки використовуються навіть провідні мости. Маневреність техніки спеціального призначення досягається за рахунок управління колесами причепа.

Причіп для перевезення труб може бути одноосьовим або двухосним. Перший тип використовується в тому випадку, якщо довжина вантажу не перевищує 12 метрів. Другий застосовується при довжині перевозяться труб 12-48 м. Діаметр труб може досягати 1,5 метрів, а товщина стінок 12-15 мм.

Причіп розпуск для перевезення труб використовує розсувне дишло, довжина якого регулюється в залежності від довжини вантажу. Якщо довжина вантажу перевищує 20 м, то використовуються керовані колеса. Вони суттєво покращують маневреність транспорту.

Спеціальні причепи цього типу з'єднуються з тягачем за допомогою дишла і так званої хрестоподібної зв'язки. Така зв'язка виготовлена ​​зі сталевих канатів, що з'єднують поперечну тягову балку тягача з тягової балкою напівпричепа. Така особливість забезпечує рух «слід у слід».

Використання складного дишла дає ще одну перевагу: порожній причіп можна транспортувати на самому автомобілі-тягачі. Це істотно зменшує загальну довжину автопоїзда (підвищується маневреність), знижує знос шин причепа, скорочує споживання палива. Автек пропонує спецтехніку від компанії МАЗ, яка як не можна краще пристосована до кліматичних умов України та особливостям доріг.

Де купити спецтехніку в Україні?

Продажем спеціальної техніки в Києві і інших містах займається компанія Avtek. Співпраця з Автек має на увазі безліч переваг:

  • ринкові ціни;
  • великий вибір комплектуючих;
  • допомога у виборі;
  • технічне обслуговування;
  • кредитування і можливість покупки в лізинг.

Замовити і купити сучасну техніку спеціального призначення можуть підприємства з будь-якого міста країни.