Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Приміські автобуси

Для зручного сполучення між містом і прилеглими селищами використовуються спеціальні приміські автобуси. Вони здійснюють пасажирські перевезення на невеликі відстані і забезпечують комфорт і безпеку в дорозі. Від міського транспорту даний тип відрізняється наявністю більш містких місць для ручної поклажі і м'якими, зручними сидіннями.

Приміські автобуси зазвичай переміщаються на невеликій швидкості, так як періодично зупиняються для посадки і висадки пасажирів. Найчастіше вони оснащені широкими дверима для оптимізації пасажиропотоку.

Сучасний приміський транспорт має свої особливості:

  • просторий майданчик і поручні для стоячих пасажирів;
  • зв'язок з водієм;
  • інформаційне табло.

Щоб знизити ризики ушкоджень і нещасних випадків під час поїздки, на деяких моделях встановлюються ремені безпеки. У наш час досить багато виробників виготовляє автобуси приміського типу, одним з найпопулярніших в нашій країні є МАЗ. Компанія була заснована в 1944 році, її продукцією користуються в 45 країнах.

Особливості приміських автобусів провідних виробників

Білоруська компанія МАЗ особливу увагу приділяє транспортним засобам приміського типу, в її асортименті чимало моделей, які відповідають суворим стандартам якості і безпеки. Сучасні автобуси комплектуються двигунами Euro-5, які відповідають еконормам. Дані кошти пересування вигідно відрізняються низькою витратою палива, вони прості в обслуговуванні і мають порівняно невисоку ціну.

Приміські автобуси МАЗ мають 51 сидіння, надійну вентиляційну систему, просторий салон і хорошу маневреність. При необхідності базову комплектацію можна розширити біотуалетом, системою індивідуального освітлення, холодильною камерою і іншими зручностями.

Зовні такі автобуси виглядають стильно і сучасно, вони мають привабливий, продуманий до дрібниць дизайн. Це відмінний вибір для перевізників, які забезпечують приміське сполучення.

Як замовити автобуси в Україні?

Купити в нашій країні транспортні засоби МАЗ та інших закордонних виробників не проблема, якщо скористатися послугами інтернет-магазину "Автек". Ми здійснюємо продаж якісних, комфортних та безпечних автобусів для різних цілей.

Доставка замовленого товару доступна не тільки по Києву, а й по всій території країни, що дуже зручно і вигідно. Ви завжди можете отримати додаткову інформацію з будь-якого виду транспорту у наших консультантів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.