Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Рефрижераторні напівпричепи

Однією з важливих сфер транспортної логістики є перевезення швидкопсувних або заморожених продуктів. Для здійснення подібного заходу необхідні спеціальні транспортні засоби з можливістю підтримки певного температурного режиму. Найкращим чином зарекомендували себе на даному терені рефрижераторні напівпричепи. Вони дозволяють транспортувати великі обсяги продукції в зв'язці з сідельним тягачем на короткі і далекі відстані.

Рефрижераторні напівпричепи МАЗ і Kassbohrer

Автовиробник МАЗ добре відомий серед українських водіїв. Компанія пропонує досить бюджетні рішення, при цьому відрізняються високими якісними характеристиками. Продукція добре адаптована під реалії країн Східної Європи і відрізняється низькою вартістю ремонту.

Техніка німецької компанії Kassbohrer, яка є одним з провідних гравців в сфері виробництва, тестування причепів і напівпричепів, відповідає найсуворішим вимогам європейських стандартів якості. Kassbohrer існує з 1983 року, а на дорогах Європи все ще можна зустріти транспортні засоби, пробіг яких обчислюється мільйонами пройдених кілометрів.

Рефрижераторні напівпричепи виробництва МАЗ і Kassbohrer відрізняються високими показниками міцності і герметичності. Авторефрижератори повинні безкомпромісно підтримувати задану температуру і володіти досконалою ізоляцією. Порушення ізоляційного шару загрожує поломкою холодильного обладнання і псуванням товару. З цієї причини напівпричепи-рефрижератори, перш ніж поступити в продаж, ретельно тестуються.

Напівпричіп рефрижератор тушовоз від компанії МАЗ призначений для використання на закритій території. Він добре підходить для перевезення і зберігання м'яса на території підприємств харчової промисловості. Авторефрижератор характеризується високою експлуатаційною готовністю: для оперативної завантаження і розвантаження передбачені спеціальні отвори. Завдяки використанню трьох напрямних для підвішування гаків можливо розмістити до 72 туш з вагою кожної не більше 150 кг.

Для транспортування вантажів на далекі відстані підходять напівпричепи компанії Kassbohrer. З їх допомогою зручно перевозити товари таких типів:

  • фармацевтика;
  • кондитерська продукція;
  • свіжі овочі і фрукти;
  • напівфабрикати;
  • молочні продукти;
  • заморожені продукти та інші.

Для забезпечення високих характеристик міцності і ізоляційних характеристик використовуються композитні профілі і армовані багатошарові скловолоконні панелі. Усередині реалізована система «допельшток», яка дозволяє розподіляти вантаж на двох ярусах, збільшуючи тим самим завантаженість і підвищуючи збереження товару.

Нові напівпричепи-рефрижератори на Avtek

Якщо ви замислюєтеся над тим, щоб купити нові напівпричепи для підвищення продуктивності підприємства або поновлення транспортного парку, то інтернет-магазин Автек готовий запропонувати вам кращі варіанти за приємною ціною. Ми також пропонуємо сервісне обслуговування в Києві і інших містах України. Доставляйте продукцію свіжою і завжди вчасно!