Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автокрани та КМУ

Масштабне будівництво не обходиться без експлуатації підйомного крана. Цей тип спецтехніки широко використовується на різних етапах будівництва для роботи з важкими об'єктами: від зведення фундаменту будівлі, навантаження і вивантаження великовагових матеріалів, предметів з бортових машин, монтажу металоконструкцій, до укладання даху будівлі. Купити стреловой автокран (КС) в кредит або лізинг, який буде відповідати всім вимогам і нормам, можна в компанії "АВТЕК".

Види автокранів-маніпуляторів МАЗ

Для того щоб визначитися, який вид даної спецтехніки більше підходить вам, розглянемо детально, що представляє собою автокран і на які критерії при виборі варто звернути увагу.

Автокран МАЗ – це вантажопідйомний автомобіль на самохідному ходу для підйому і переміщення в просторі великих вантажів лебідкою (тросом). При виборі такої техніки потрібно звернути увагу на деякі аспекти - різновид приводу, вантажопідйомність, маневреність.

За принципом різниці приводів автокрани зі стрілою можуть поділятися:

  • На крани з одномоторними приводами, які працюють на основі ДВС;
  • Крани, мають багатомоторні приводи (працюють на індивідуальних видах двигуна).

Автокрани можуть мати приводи декількох видів:

  • Механічний привід включає встановлене шасі, коробку швидкостей, канатні барабани;
  • Гідравлічний привід, гідродвигун, гідронасос, гідроциліндр, шасі;
  • Електричний привід складається з установок шасі, генераторів і коробок відбору потужностей.

За параметром максимальної вантажопідйомності крани підрозділяються на 8 груп – від 4 до 160 тонн. Автокрани на базі МАЗ, які ви можете купити в нас за низькою ціною, з вантажопідйомністю від 10 до 25 т (всюдиходи) відмінно підійдуть для монтажних або будівельних робіт в умовах повного бездоріжжя.

Де купити авто з маніпулятором в Україні

На сайті компанії Автек ви можете купити новий автокран або шасі МАЗ (16, 20, 25, 30, 32, 40 тонн) в кредит або лізинг за вигідною ціною. Ми є офіційними представниками Мінського автомобільного заводу в Україні, тому надаємо гарантію виробника, а також здійснюємо ремонт та інше обслуговування техніки, яку реалізовуємо. Замовити автокран маніпулятор можна по телефону +38 044 496-00-00 (відділ продажів) або залишивши онлайн-заявку. Вартість залежить від комплектації.

Технічні характеристики (маса, висота, довжина, вантажопідйомність тощо) автокрана вказані на сторінці товару. ТОВ Автек гарантує високу якість продукції та доставку замовлень у визначений термін.