Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричепи-автоцистерни

Автоцистерна може бути виконана у вигляді напівпричепа, причепа, або бути єдиним транспортним засобом на базі вантажного автомобіля. За допомогою такого транспорту здійснюються перевезення певних груп продукції харчового, нафтогазовидобувного сектора. Також активно застосовуються в сфері будівництва, транспортних послуг і сільського господарства.

Особливості та види автоцистерн

Харчові автоцистерни широко використовуються для перевезення води, молока, патоки, рослинних олій та інших рідин. Щоб забезпечити безпеку товарів і запобігти хімічні процеси між баком і його вмістом, харчові автоцистерни оснащуються спеціальним внутрішнім покриттям.

Для кожного типу наливної продукції використовується окрема модель автомобіля-цистерни. Класифікація відбувається шляхом визначення номенклатури речовин, що перевозяться. Автоцистерни для рідких нафтопродуктів не підійдуть для транспортування харчових вантажів і навпаки.

Для перевезення нафтопродуктів використовується кілька видів бензовозів. Так, для транспортування світлих фракцій нафти застосовується один тип автоцистерн для рідких нафтопродуктів, а для темних - інший.

Автоцистерни з підтримкою температурного режиму

Підігрів

Для перевезення хімічних рідин, що вимагають певного температурного режиму, використовуються спеціальні автомобілі-цистерни з підігрівом. До таких речовин відносяться:

  • мило;
  • парафін;
  • мазут;
  • смола і т.д.

Підтримка потрібної температури дозволяє доставити продукцію в необхідній стані, запобігши її застигання. Підігрів також актуальний для здійснення перевезень в холодну пору року.

Охолодження

Якщо ж продукція відноситься до швидко псується, то використовується модель з можливістю охолодження вмісту або ж володіє термоізоляційними властивостями. Дані характеристики необхідні і для перевезення зрідженого газу. Автоцистерни для питної води також часто підбираються з можливістю охолодження.

Автоцистерни для перевезення наливних вантажів дозволяють скоротити витрати на тару, вантажно-розвантажувальні роботи, а також забезпечити кращу схоронність вантажів.

Де купити спецтехніку: бензовоз, автоцистерну

Компанія Avtek пропонує великий вибір спецтехніки, вантажних автомобілів і пасажирського транспорту - в тому числі і бензовози МАЗ, купити які ви можете, зв'язавшись з нами онлайн або по телефону.

Ми працюємо безпосередньо з компаніями-виробниками, тому ми пропонуємо вам вигідні ціни. Також ми надаємо сервісне обслуговування в Києві та інших регіонах України. У нас ви можете купити бензовоз МАЗ, автоцистерну в лізинг або кредит на вигідних умовах. Більш детально - за номером +38 044 496-00-00 (відділ продажів).