Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Під терміном фургон мається на увазі тип автомобільного кузова з характерним розділом кабіни водія від критого вантажного відсіку. Що ж стосується вантажних фургонів то це каркасні, або ж безкаркасні бокси, які змонтовані на двох-або трьохвісне автомобільне шасі.

Щоб Вашому бізнесу принести користь і вивести його на новий рівень, покупка фургона повинна бути ретельно обдумана, і перш за все, Вам варто визначитися із питанням, які саме види товарів Ви плануєте перевозити. Це зумовлено тим, що існує велика кількість різних за функціональними особливостями, додатковим оснащенням і устаткуванням спеціалізованих фургонів.

Телефонуйте і наші фахівці, підберуть оптимальне рішення для Вас!

Ізотермічні фургони

Так, якщо Ваш бізнес включає транспортування харчових продуктів, або ж іншого товару, що вимагає спеціальних умов зберігання, єдиний правильний вихід це ізотермічний фургон. Основним у виробничому процесі слугує зовнішня і внутрішня оббивка, утеплений пінопластом, з різною товщиною, каркас. Ізотермічний вид фургону, в основному, завантажується медикаментами, продуктами харчування, живими квітами тощо. Відмінність сендвіч-фургона полягає в застосуванні спеціального екструдованого пінополістирола, що дозволяє гранично зберігати потрібну як плюсову, так і мінусову температури, формуючи при цьому необхідний мікроклімат під час перевезення вантажів.

А ось коли продукція не потребує спеціально створених і підтримуваних умовах з перевезення, то Ви можете сміливо купувати промтоварний фургон, який призначений для транспортування вантажу, що не вимагає дотримання певного рівня температури, а також санітарно-гігієнічних норм при перевезенні.

Але все, ж для прийняття обґрунтованого рішення, звісно, буде вкрай доречно почути думку фахівця з багаторічним досвідом роботи.

Телефонуйте і наші спеціалісти підберуть оптимальне рішення саме для Вас!