Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Фургон це тип автомобільного кузова з характерним розділом кабіни водія від критого вантажного відсіку. Вантажний фургон є боксом (каркасним або безкаркасним), який монтується на дво- або тривісному автомобільному шасі.

Якщо ви хочете вивести свій бізнес на новий, більш високий рівень, вам варто купити вантажний фургон. Існує велика кількість фургонів різного функціоналу та конструкції. Крім того, наявність додаткових опцій робить фургон спеціалізованим, що дозволяє підлаштувати його під потреби вашого бізнесу. У нас ви можете купити вантажні вагони для ваших цілей, у тому числі кредит та лізинг.

Ізотермічні фургони: види і для чого потрібні

Якщо Ваш бізнес передбачає транспортування харчових продуктів або іншого товару, що потребує спеціальних умов зберігання, то найкращим рішенням буде купити ізотермічний фургон. Особливістю такого фургона є зовнішня та внутрішня оббивка, що утеплює пінопласт різної товщини. Ізотермічний фургон призначений переважно для перевезення: 

  • медикаментів;

  • продуктів харчування; 

  • живих квітів та ін.

Необхідна температура всередині фургона зберігається завдяки спеціальному екструдованому пінополістиролу. Саме він зберігає задану як плюсову, і мінусову температуру під час перевезення вантажів.

Якщо для транспортування вантажу не потрібно дотримання температурних умов і санітарно-гігієнічних норм, можна купити промтоварний фургон. 

Де купити вантажні фургони

Купити вантажні фургони для вашого бізнесу, а також проконсультуватися з менеджером з функціоналу, вартості техніки та будь-яким питанням, що виникли, можна, зателефонувавши у відділ продажу компанії АВТЕК. Телефонуйте і наші фахівці підберуть для Вас найкраще рішення!