Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бензовоз за своєю конструкцією являє собою цистерну для транспортування нафтопродуктів, тобто різноманітних видів палива, яка кріпиться на шасі вантажного автомобіля. На сьогодні, з огляду на широкий асортимент серед автоцистерн для бензовозів, значним чином зменшилося навантаження на залізниці, а перевезення такого роду об'ємних вантажів автотехнікою істотно набрало обертів.

Перед тим як купити бензовоз, важливо визначитися якого обсягу Вам знадобиться цистерна для транспортування нафтопродуктів. Так як в залежності саме від цього параметра ціна на бензовоз може варіювати. За способом завантаження автоцистерни відрізняються. Оскільки завантаження бензовоза здійснюється в залежності від конструкції: верхнім (найпоширенішим) способом, в цьому випадку цистерни обладнані заливними горловинами і сервісним майданчиком з поручнями для доступу до цих горловин, або нижнім (характерно для бензовозів азіатського виробництва) способом: бензовози обладнані спеціальним додатковим обладнанням у вигляді адаптерів API і дихальних клапанів.

Також при покупці бензовоза необхідно звернути увагу на основні параметри, такі як: якість, місткість і міцність цистерни. Цистерна бензовозу повинна утримувати потрібні значення температури і тиску для перевезення нафтопродуктів.

Ви знайдете у нас найширший вибір і кращі ціни на всі моделі бензовозів.