Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Спеціальні автобуси

У сучасному світі існує багато сфер, де не обійтися без транспортних засобів, тому виробники автомобільної продукції виготовляють автобуси спеціального призначення, адаптовані під певні потреби. Вони можуть мати різну місткість і конструкцію салону, зараз дуже затребувані з низькою підлогою моделі, які широко використовуються в обслуговуванні аеропортів та інших великих об'єктів.

Спеціальні автобуси можуть бути наступних типів:

  • рятувальні;
  • перонні;
  • шкільні;
  • ритуальні;
  • медичні;
  • рекламні;
  • вахтові.

Деякі випускають як окремий вид, а інші можуть бути переобладнані під замовлення. Транспорт даного типу може мати різні технічні характеристики, використовувати двигун певного класу і пересуватися навіть по складному рельєфу. Тут часто застосовуються нові інженерні рішення, вони вирішують базові потреби в залежності від використовуваної сфери.

Робоче місце водія може бути оснащено не тільки комфортним сидінням, а й гідро- або електропідсилювачем керма, який істотно спрощує керування транспортним засобом.

Особливості спеціальних автобусів провідних виробників

Білоруська компанія МАЗ є одним з лідерів по виробництву громадського транспорту, в її асортименті також є автобуси спеціального призначення, здебільшого це шкільні та перонні моделі. Транспорт другого типу використовується для доставки пасажирів з аеропорту на літак.

Особливістю таких моделей є те, що вони оснащені малопотужним двигуном, мають нестандартну ширину кузова і колісну базу. Такі автобуси не призначені для переїздів на великі відстані і не придатні для доріг загального користування.

Шкільні автобуси виконують перевезення дітей до навчального закладу, вони оснащені всім необхідним для безпечного пересування, кількість місць в салоні - 31. Такі моделі мають обмежену швидкість і підвищений рівень безпеки. Довжина шкільних автобусів не перевищує 7 метрів, вони мають тоновані стекла зі зсувними кватирками.

Де купити спеціальні автобуси в Україні?

Ціна даного виду транспорту залежить від комплектації, замовити його можна як в Києві, так і в інших містах, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. Наші менеджери допоможуть вам з підбором оптимального транспортного засобу під ваші потреби, ви можете отримати консультацію з будь-якого питання.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними вітчизняними і зарубіжними постачальниками.