Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мулососні машини

Ілососна машина (або асенізатор) – вид спецтехніки, який використовується для механізованого очищення каналізацій, колодязів, відстійників від мулу. Призначення: відкачування та транспортування осаду, нечистот до місця утилізації. Можливе застосування для викачування відходів неагресивного характеру. Придбати илососні машини за вигідною ціною ви можете у компанії Автек.

Пристрій асенізатора

Мулососна машина складається з таких компонентів:

  • Шасі вантажного автомобіля (найпоширеніші МАЗ, Форд та ін.);
  • Вакуумний насос;
  • Сталева цистерна;
  • Рукав для всмоктування;
  • Пульт керування;
  • Дистанційна система контролю рівня мулу.

Головна відмінність асенізаційної машини від вакуумної - потужніший насос, здатний викачувати важкий осад.

Принцип роботи илососної машини

Машина під'їжджає якомога ближче до місця, з якого потрібно відкачати осад. Потім встановлюється рукав – всмоктувальна стріла – і запускається вакуумний насос. У процесі відкачування цистерна заповнюється мулом або іншим осадом, при цьому відводиться вода в окремий відсік. За її надлишку вона зливається через окрему трубу. Коли каналізація або відстійник стає порожнім (тобто відкачування завершено), асенізатор відправляється до місця утилізації відходів, де відбувається їх злив.

Як купити мулососні машини

Українська компанія Автек пропонує мулососні машини на вантажному шасі, купити які ви можете за вигідною ціною – у кредит та лізинг. Також у нас можна замовити запчастини до спецтехніки. Доставка по всій Україні. Для придбання асенізаторів необхідно зв'язатися з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.