Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мала механізація

Комунальна техніка будь-якого типу покликана значно полегшити працю людей та оптимізувати витрати на прибирання міських вулиць, великих торгових центрів та/або магазинів, територій численних житлових комплексів тощо. Мала комунальна техніка швидко та якісно вирішує завдання зі збирання різного призначення.

Які завдання виконує мала комунальна техніка

Комунальна техніка умовно поділяється на два основні типи:

  1. велика - призначена для прибирання та ремонтних робіт на міських вулицях;

  2. мала - допомагає очищати невеликі території (житлові комплекси, торгові центри, приватні території) та відрізняється меншими габаритами.

До малої комунальної техніки належать машини такого типу:

  • підмітальні машини - очищають від пилу та сміття дороги як великі, так і маленькі;

  • поливальні машини - для поливу та миття доріг та інших ділянок;

  • вакуумні машини - всмоктують сміття та пил з доріг та тротуарів;

  • снігоприбиральники - допомагають у негоду, прибираючи сніг із доріг та пішохідних доріжок;

  • самоскиди - вивозять сніг та сміття;

  • Мобільне підйомне обладнання - може використовуватися для різних цілей.

Де придбати комунальну техніку в Україні.

Зважаючи на перераховане вище, неминуче виникає питання - а чи існує багатофункціональний пристрій для прибирання вулиць, що з'єднує в собі набір необхідного для комунальників функціоналу. Ми скажемо – такі пристрої є, їх можна купити на вигідних умовах у компанії “Автек”!

Ми пропонуємо вам купити в лізинг або кредит малу комунальну техніку, а саме – техніку для прибирання котеджних містечок, житлових комплексів, територій заводів та підприємств, вуличний пилосос, поливальну машину, підмітальну машину та техніку для інших цілей. Ви можете купити таку техніку в компанії "Автек" як окремо, так і вибрати універсальну збиральну машину, яка буде якісно виконувати безліч корисних функцій.

Правильно підібрана під вашу мету мала комунальна техніка забезпечить порядок та чистоту на вашій території та значно оптимізує роботу комунальників, забезпечуючи при цьому високий комфорт відвідувачів та співробітників вашого житлового комплексу абоміста. З усіх питань звертайтесь до відділу продажу за номером +38 044 496-00-00.