Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бортові напівпричепи

Перевезення вантажу вимагає наявності спеціальних транспортних засобів. До найбільш універсальним і зручним відносяться тягачі з бортовими напівпричепами. Це оптимальне рішення для транспортування багажу на короткі і далекі відстані за допомогою вантажного автомобіля по дорогах загального користування. У той же час, з огляду на недосконале стан дорожнього полотна і складні погодні умови, завдання підприємства - знайти рішення максимально надійне і довговічне.

Таким рішенням стануть вантажні бортові напівпричепи від білоруської компанії МАЗ. Мінський автозавод виробляє транспортні засоби, орієнтовані на особливі умови експлуатації в країнах Східної Європи вже понад 70 років. Продукція проходить випробування на полігонах і показує відмінні результати по прохідності і зносостійкості. Це бюджетне рішення, яке не поступається за якістю аналогам від іменитих виробників Західної Європи.

Напівпричепи МАЗ: особливості та переваги

Даний тип техніки представлений вантажний платформою на двоосному або триосному шасі з відкидними бортами по периметру. Рама виконується з міцної сталі з антикорозійним покриттям.

Напівпричіп вантажний бортовий має на увазі обов'язкове використання двовісного або тривісного тягача. За рахунок того, що передня частина напівпричепа спирається на платформу тягача, навантаження рівномірно розподіляється між осями напівпричепа і вантажного автомобіля. Такий підхід дозволяє підвищити допустимий максимальний тоннаж багажу при використанні напівпричепа, в порівнянні зі звичайним причепом, до 50 тонн.

Залежно від моделі та модифікації, відкриті бортові напівпричепи МАЗ обладнуються ресорної або пневматичною підвіскою. Пневмопідвіска знижує масу транспортного засобу і дозволяє з більшим комфортом проходити нерівні ділянки траси і круті повороти, а також найкращим чином підходить для транспортування делікатних вантажів. На більшості транспортних засобів МАЗ застосовуються пневматичні гальма з АБС.

Тентовані бортові напівпричепи оптимально підходять для перевезень багажу, чутливого до погодних умов. Також популярно використання шторно-бортових напівпричепів для перевезення техніки на палетах. Найбільш популярними сферами застосування є:

  • перевезення будівельних матеріалів;
  • транспортування продукції сільського господарства;
  • перевезення харчових продуктів і т.д.

Завдяки універсальності, високої прохідності та невибагливості цей вид техніки знаходить застосування в багатьох сферах транспортної логістики. При бажанні замовника борту модифікуються для перевезення легкого, але габаритного вантажу шляхом нарощування їх висоти. Додаткові опції впливають на вартість техніки.

Купити нові напівпричепи на Avtek

Інтернет-магазин Автек - офіційний дилер компанії МАЗ, тому у нас найкращі ціни. Крім продажу транспортних засобів та запчастин, ми також надаємо сервісну підтримку в Києві і інших містах України. Економте на логістиці разом з Автек!