Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Спеціальні фургони

Спеціалізований вантажний фургон потрібен не тільки для перевезення вантажів. Існують особливі моделі спецтехніки, всередині яких дозволяється  також перевезення людей. Безумовно, перевезення людей у ​​фургоні автомобіля повинне здійснюватися лише відповідно до встановлених норм і стандартів, яким має відповідати конструкція.

Одна з ключових вимог – безпека для пасажирів, які перевозяться. Тому фургони для перевезення людей в обов'язковому порядку оснащуються особливими сидіннями, закріпленими відповідним способом. Обов'язковий елемент – ремені безпеки: оскільки тільки при їх використанні можливі перевезення пасажирів.

Комфорт і безпека для кожного учасника поїздки

Спеціалізований фургон в більшості випадків використовують різні служби. Наприклад, за допомогою такої спецтехніки до місця робіт доставляється бригада співробітників, які працюють вахтовим методом. Не менш затребувані спеціальні фургони і комунальними службами. Такий аварійний фургон використовують компанії, які обслуговують лінії електропостачання, теплові мережі, водопровід. Крім сидінь для декількох співробітників, всередині фургони спеціальні мають місце для перевезення обладнання.

Трапляється також мобільний офіс, обладнаний спеціальним способом. Усередині такої конструкції наявне все необхідне для комфортної роботи, прийому відвідувачів, а також короткочасного відпочинку.

Особливості конструкції

Моделі для перевезення людей відрізняються від вантажних не тільки наявністю крісел, оснащених ременями безпеки. В першу чергу, конструкція має декілька вікон для природного освітлення. Залежно від моделі, різниться також кількість сидінь і вікон. Для поліпшення освітлення і вентиляції дах оснащено прозорими люками, котрі відчиняються.

Крім того, в пасажирських моделях передбачені:

  • поручні й трапи для спрощення посадки/висадки пасажирів;
  • зносостійке покриття для підлоги по всьому периметру;
  • відчиняються і глухі вікна;
  • утеплені стіни для захисту людей всередині від некомфортних температур;
  • системи освітлення, кондиціонування та обігріву повітря;
  • переговорні пристрої для комунікації з водієм і т. д.

Пасажирський фургон забезпечує максимальний комфорт в польових умовах.

Де придбати спеціальну техніку в Україні?

Продажем мобільних офісів, аварійних фургонів і схожої спецтехніки в Україні займається компанія «Автек». Організації з Києва та інших міст можуть замовити і купити тут техніку за оптимальними цінами.

При необхідності в Avtek можна придбати спецтехніку в кредит або лізинг. Клієнти компанії отримають всі необхідні вичерпні консультації, а також зможуть купити тут оригінальні запчастини.