Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Фургони ізотермічні

Доставка харчових продуктів реалізується за допомогою різної спеціальної техніки. Оптимальним рішенням стануть вантажні фургони. Закрита конструкція надійно оберігає від будь-яких впливів, а це сприяє перевезенню вантажів на великі відстані. Автофургон хлібний – яскравий взірець таких видів спецтехніки.

Особливості доставки продукції, що вимагає спеціальних умов

Перед тим як придбати вантажний фургон, слід врахувати, які вантажі планується перевозити. Певні товари вимагають особливого температурного режиму. Серед них:

  • морозиво;
  • молоко;
  • кондитерські вироби;
  • медикаменти;
  • напої.

Найкраще для таких завдань підійде вантажний ізотермічний фургон. До того ж дане придбання швидко окупиться: в будь-який час року швидкопсувні продукти будуть доставлені на значні відстані. Вартість ізотермічного фургона приблизно в 1-2 рази вище звичайної суцільнометалевої моделі.

Так автофургон ізотермічний може не просто підтримувати прохолодну температуру, але і оснащуватися рефрижераторною установкою. Купивши ізотермічний фургон, ви зможете перевозити швидкопсувні товари в різних умовах, а також у будь-яку пору року. Всередині буде забезпечуватися оптимальний температурний режим.

Особливості вантажних фургонів для хлібобулочних виробів

Придбання техніки для перевезення хлібобулочних виробів доцільне не тільки великим підприємствам, а й дрібним пекарням. Адже від якості та умов доставки безпосередньо залежать стан хліба і популярність серед покупців. Сучасний хлібний фургон забезпечує зручність транспортування. Це зумовлено тим, що його зовнішня конструкція передбачає використання відразу декількох дверей, через які здійснюється вивантаження і завантаження продукції.

Внутрішня конструкція дозволяє встановлювати підноси з хлібобулочними виробами оптимальним способом. Це допоможе швидше розвантажитися і відвідати більше торгових точок протягом робочої зміни. Тому купити хлібний фургон в Україні необхідно для будь-якої організації, тісно пов'язаної з випічкою. До того ж логотип компанії на борту транспортного засобу додатково збільшить популярність і впізнаваність бренду серед потенційних споживачів.

Де купити фургони?

Продаж ізотермічних фургонів – один з напрямків діяльності компанії «Автек». Тут можна замовити спецтехніку за оптимальними цінами. Багато організацій з Києва та інших міст України придбавають спеціальну техніку саме в «Avtek».

Компанія пропонує обладнання популярних брендів («МАЗ», «Ford Trucks» та інших). А ще, окрім покупки техніки, тут можна замовити автозапчастини, отримати професійні консультації щодо вибору механізмів і обрати необхідну комплектацію вантажівки.