Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричепи-зерновози

Зерновоз-напівпричіп - це тип причепа, передньою частиною спирається на тягач. Призначений для транспортування сипучих вантажів. Використовується переважно для перевезення вантажів с/г призначення від поля до елеватора - зерна, а також насіння, бобових, гречки (і інших круп), ріпаку та іншого. Купити зерновозна причепи Kässbohrer недорого ви можете у компанії Автек.

Особливості зерновозів-напівпричепів

Ті зерновози, які представлені на сайті Автек, мають кілька особливостей, на яких необхідно зробити акцент. Так, наші напівпричепи для перевезення сипучих вантажів схожі по конструкції на контейнеровози. Справа в тому, що в Україні контейнеровозам дозволено перевозити на 4 тонни вантажу більше, ніж звичайним зерновозів. Тому німецька компанія Кессборер спеціально для нашого ринку зробила напівпричепи для перевезення зерна по суті у вигляді напівпричепів для перевезення контейнерів.

Крім того, варто відзначити такі характеристики:

  • Полегшені рама - для збільшення корисного навантаження;
  • Посилене шасі - спеціально для вітчизняних доріг;
  • Захист від попадання в вантаж вологи - для збереження вантажу;
  • Всі деталі мають антикорозійне покриття, що подовжує термін експлуатації.

Наші зерновози оснащені системою саморозвантаження, вони пристосовані до вертикальної завантаженні. Швидке завантаження сипучих матеріалів здійснюється завдяки наявності легко відсувається тентованою даху.

Де купити новий зерновоз-напівпричіп

Українська компанія Автек пропонує вашій увазі надійні зерновози-напівпричепи, в тому числі в кредит і лізинг. Ми є офіційними представниками Kässbohrer, тому нас вигідні ціни і лояльні умови для покупки. Щоб купити новий зерновоз-напівпричіп оптом і в роздріб, вам потрібно зв'язатися з відділом продажів Автек за номером +38 044 496-00-00 або залишивши онлайн-заявку на офіційному сайті компанії.