Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Екскаватори Sumitomo

Гусеничні екскаватори Sumitomo - це будівельна техніка відомого японського бренду, яка популярна як в Азії, так і в інших регіонах. Тепер ви можете купити її в Україні: партнер Sumitomo компанія “Автек” пропонує гусеничні екскаватори в кредит та лізинг із доставкою у ваш регіон.

Екскаватори Сумитомо: особливості техніки

Гусеничні екскаватори Sumitomo випускаються з 1959 року, і на сьогоднішній день можна сказати, що це надійні та високопродуктивні машини, які добре зарекомендували себе на будівельних майданчиках по всьому світу.

Що варто зазначити:

  • Оптимізована гідросистема, що дозволяє знизити енерговитрати в експлуатації;

  • Високоякісні вузли та комплектуючі, що впливають на тривалість терміну роботи;

  • Спеціальна система керування двигуна на холостому ходу, що дозволяє досягати значної економії витрати палива;

  • Великий міжсервісний часовий інтервал – 5000 годин на заміну олії, 2000 на заміну фільтрів;

  • Камери бокового та заднього вигляду для зручності роботи оператора;

  • Велика зручна та ергономічна кабіна.

Використовуючи гусеничні екскаватори Сумітомо, ви досягаєте значної економії на паливі, обслуговуванні, при цьому отримуєте максимальну продуктивність. Особливий акцент виробник робить на зручності оператора – персонал, який працює на цих машинах, відзначає комфорт при роботі та гарний огляд.

Як купити гусеничні екскаватори Sumitomo

Компанія "Автек" пропонує вашій увазі найпопулярніші моделі гусеничних повноповоротних екскаваторів Sumitomo в кредит та лізинг - 130-6, 210-6, 260-6, 360-6, 370-6, 490-6 та ін. Ціна залежить від комплектації. З питань реалізації техніки можна звертатися до відділу продажу за номером 044 496 00 00, або залиште онлайн-заявку на цьому сайті, і ми зв'яжемося з вами. Доставка у всі міста України.