Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автобуси є найпоширенішим і популярним видом громадського транспорту. Вони використовуються для міських, міжміських, приміських пасажирських і туристичних перевезень. Переваги даного транспортного засобу:

  • мобільність;
  • місткість;
  • комфортабельність.

Великим попитом користується транспорт МАЗ (Білорусь) і Urbino (Польща), який ви можете купити за вигідними цінами у компанії Автек. Замовлення приймаються онлайн на сайті, по телефону +38 044 496-00-00, або через зворотний дзвінок.

Особливості міських автобусів

МАЗ

Моделі білоруського виробника МАЗ можуть мати 25 або 29 місць для сидіння, вони розташовані по 4 штуки в два ряди. Кабіна водія простора і комфортна. Приладова панель тут на відстані витягнутої руки.

У середніх дверей передбачений трап, який при необхідності відкидається, і поручень - щоб люди з проблемами опорно-рухового апарату могли користуватися міським транспортом. Автобус приводиться в рух двигуном стандарту Euro-5.

Urbino

Досить популярні автобуси Urbino польського виробника Solaris. Головна їхня відмінність - низькопідлоговий, що економить час на зупинках. В асортименті виробника є моделі з газовими, електричними (електробуси), дизельними і гібридними двигунами, вони широко використовуються як в Європі, так і в Україні. Польська компанія виробляє автобуси (електричні в тому числі) різних розмірів і типів. Найкоротша - модель Alpino довжиною 8,9 метрів.

Виробник не боїться експериментувати з формами. У 2012 році був представлений автобус з вигнутою кабіною, це збільшило місткість пасажирів до 44 чоловік. Тренд останніх років - електромоделях, адже вони не забруднюють навколишнє середовище і не шумлять. Це транспорт майбутнього, який вже давно використовують у Європі.

Як і де купити міські автобуси

Українські міста потребують поповнення автопарку новим суспільним транспортом. Наш інтернет-магазин займається продажем європейського і вітчизняного транспорту, який відповідає вимогам і стандартам. У каталозі ви знайдете моделі з різними технічними характеристиками за вигідними цінами - електробуси, гібриди, газові та ін.

Купити міський автобус у компанії Автек можна не тільки в Києві, а й в інших містах, з доставкою в будь-який населений пункт. Консультанти нададуть детальну інформацію по кожному автобусу і допоможуть вам вибрати потрібний варіант для ваших цілей. Транспорт, який ми продаємо, надійний і безпечний, на гарантії виробника.