Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Матеріаловозні напівпричепи

Матеріаловозні напівпричепи - затребуваний вид спеціальної техніки на дорогах України. З їх допомогою здійснюється перевезення різних сипучих або рідких вантажів (в залежності від конструкції). Напівпричіп-цистерна (матеріаловоз) здатний перевозити на значні відстані:

  • комбікорм;
  • висівки;
  • борошно;
  • зерно та інші харчові продукти.

Спецтехніка використовується і для перевезення сипучих вантажів нехарчової характеру. Наприклад, цементу. Напівпричіп-цистерна для перевезення рідин призначений для доставки бензину, дизпалива та інших рідких нафтопродуктів.

Особливості конструкції

Сучасні вантажні напівпричепи-матеріаловози відрізняються порівняно невеликим власною вагою. При цьому вони здатні транспортувати значний обсяг вантажу. Напівпричіп-цистерна бензовоз важить близько 5-6 тонн, при цьому його вантажопідйомність становить до 30 тонн. Схожими характеристиками володіють і моделі для сипучих вантажів.

Внутрішній об'єм цистерни зазвичай становить кілька десятків кубометрів. Напівпричіп-цистерна транспортна складається з платформи і самої цистерни. Для виробництва найбільш навантажених елементів платформи використовується сталь, а цистерна виготовлена ​​зі сплаву алюмінію і магнію. Це дозволяє істотно знизити загальну вагу спецтехніки без втрати міцності. Збільшується і довговічність - матеріали практично не схильні до корозії.

Різноманітність спецтехніки від Автек

Один з найбільш відомих виробників такої спецтехніки - Kassbohrer. Це відома німецька компанія, яка існує більше століття. В її модельному ряду є напівпричепи для самих різних вантажів.

Не менш популярні цистерни компанії Oztreyler. Це всесвітньо відома турецька компанія, продукція якої славиться довговічністю, доступною ціною і сучасним оснащенням.

Використання сучасних моделей матеріаловозів істотно знижує транспортні витрати. Така спецтехніка оснащена системою прискореної вивантаження, пневматичними клапанами, обладнанням для перемішування сипучого вантажу.

У конструкцію входить і зовнішнє обладнання: різні сходи, поручні, навантажувальні платформи, бокси для зберігання інструментів.

Де купити матеріаловози в Україні?

Продажем вантажних напівпричепів в Києві і інших містах країни займається компанія Avtek. Тут можна замовити і вигідно купити спеціальну техніку від Oztreyler, Kassbohrer за оптимальними цінами.

Крім безпосередньої покупки, Автек пропонує оригінальні запчастини до техніки вищеперелічених компаній, професійні консультації. Клієнтів порадує можливість оформити спецтехніку в кредит або лізинг.