Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Міжміські автобуси

Складно уявити сучасне міське життя без громадського транспорту,зокрема без автобусів. Це практичний і зручний засіб пересування з низкою переваг. Автобуси відрізняються високою місткістю, надійною системою безпеки і маневреністю. Виокремлюють міські, міжміські, приміські та туристичні моделі, які мають суттєві відмінності.

Не варто плутати міські автобуси і ті, які призначені для міжміських перевезень. Перші значно менше за розмірами і розраховані на короткі дистанції.

У міжміських автобусах тільки сидячі місця, там, на відміну від міських, не допускаються стоячі пасажири. Дані кошти пересування використовуються, як правило, для перевезення на великі відстані, тому мають підвищений рівень комфорту.

Особливості міжміських автобусів

Багато хто плутає міжміські та приміські автобуси, ці поняття дуже схожі, але все-таки між ними є певні відмінності. Більшість моделей приміського типу оснащені стандартними міськими сидіннями, які для багатогодинних переїздів не надто зручні.

У міжміських автобусах встановлені більш м'які сидіння з високою спинкою, яка може регулюватися, пасажир легко відрегулює ідеальний для себе кут нахилу.

Люди, які їдуть на далекі відстані, зазвичай беруть з собою багато речей, тому виробники міжміського транспорту передбачили досить містке багажне відділення, а також полички в салоні для ручної поклажі. Найбільш відомі компанії, які випускають транспортні засоби даного типу:

  • МАЗ;
  • НІМАН;
  • NEOPLAN;
  • SCANIA.

Вони враховують потреби сучасних пасажирів і виробляють моделі, які роблять далекі поїздки комфортними і безпечними. Транспорт даного типу часто комплектується кондиціонером і аудіосистемою.

Де купити міжміські автобуси?

В Україні не проблема купити новий пасажирський транспорт, який відповідає високим європейським нормам якості. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір кращих моделей за оптимальною ціною.

Продаж здійснюється з доставкою по Києву і в інші міста. Замовити транспортний засіб можна через сайт або по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Покупець може самостійно вибрати комплектацію автобуса, яка йому потрібна. Наші фахівці при необхідності встановлять додаткові системи, що забезпечують комфортне перевезення пасажирів.