Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автобуси

Автобус - невіддільна ланка транспортної системи в кожному місті, від невеликого за чисельністю районного центру до багатомільйонного мегаполісу. Одним з ключових напрямків нашої фірми є саме продаж автобусів. Компанія Автек представляє на великий модельний ряд автобусів МАЗ, розрахованих на міські, приміські, а також міжміські перевезення пасажирів. Автобуси Мінського автомобільного заводу відмінно проявили себе на авторинку більше ніж в 45-ти країнах, до того ж вони добре пристосовані до вітчизняних умов експлуатації. У нас ви можете купити новий автобус МАЗ і Solaris в лізинг або кредит за вигідною ціною.

Види автобусів МАЗ

У наш час найбільш поширені автобуси, обладнані бензиновими і дизельними двигунами внутрішнього згоряння, а з недавнього часу - автобуси на електричних двигунах. Міські автобуси МАЗ обладнуються двигунами класу Euro 5, Euro 6, зменшують кількість вихлопних газів. У нас Ви знайдете широкий модельний ряд, який передбачає різну кількість місць. Найпопулярніші моделі:

  • МАЗ-103;
  • МАЗ-105;
  • МАЗ-203;
  • МАЗ-205;
  • МАЗ-206;
  • МАЗ-215;
  • МАЗ-226;
  • МАЗ-256;
  • МАЗ-303.

Автобуси МАЗ пройшли перевірку часом, і довели придатність для вітчизняних доріг, витіснивши практично всіх конкурентів. Виробники подбали про комфорт і безпеку, а також не забули про дизайн - це сучасні автобуси з просторим салоном для сучасних міст.

Автобуси Solaris (Польща)

Solaris Urbino - це міські і міжміські автобуси з низькою підлогою. Оснащені дизельними, газовими, гібридними і електричними двигунами. У нас вони відомі як МАЗ – виробник, що орієнтувався на Західну Європу. Але компанія Автек у 2018 році розпочала співпрацю з Solaris Bus & Coach, і тепер ці футуристичні автобуси постачаються в Україну.

Як купити автобуси МАЗ і Solaris Urbino

Щоб купити автобуси в лізинг або в кредит у офіційного дилера, вам потрібно зв'язатися з відділом продажів - по телефону +38 044 496-00-00 (зворотний дзвінок) або залишивши онлайн-заявку на цьому сайті. Технічні характеристики кожного автобуса ви знайдете на сторінці товару. Вигідні ціни та високу якість гарантуємо. Автобуси поставляються в будь-яких кількостях. Також ми здійснюємо технічне обслуговування МАЗ і Solaris Urbino.