Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Ізотермічні напівпричепи

Ізотермічні напівпричепи - це транспортувальна техніка спеціального призначення, яка розроблена для перевезення охолоджених продуктів і тих, що швидко псуються. Головна її відмінність від інших причепів в тому, що вона має товстостінний кузов, у якому використовуються термоізоляційні панелі.

Такі особливості конструкції надають можливість зберігати задану температуру і перевозити швидкопсувний вантаж в оптимальних для нього умовах.

Ізотермічні напівпричепи часто плутають з рефрижераторними, але між ними є істотна різниця. Останні мають холодильну установку. В ізотермічних моделях відсутні додаткові охолоджуючі системи, вони зберігають температуру за рахунок особливої ​​конструкції і полімерного покриття, яке нанесено із зовнішнього боку.

Найбільш популярними є тривісні напівпричепи, в ненавантаженому стані одну вісь можна підняти.

Завантажується і розвантажується така техніка через двостулкові двері орного типу, розміщені ззаду. Деякі моделі можуть похвалитися посиленням ребер, корпусом підвищеної жорсткості і утепленою підлогою. Це своєрідний вантажний термос, у якому можна транспортувати продукти харчування, фрукти, овочі, квіти, ліки та медикаменти.

Особливості ізотермічних напівпричепів

  • Базова комплектація техніки даного типу зазвичай включає:
  • Габаритні вогні;
  • Гальмівна система;
  • Стабілізація ESP і ABS.

Додатково вантажна установка може бути оснащена лічильником пройденого шляху, вушками, посиленими упорами, кріпильними скобами. У виробництві Ізотерм найчастіше використовуються сендвіч панелі, їх облицьовують армованим склопластиком, а внутрішній простір заповнюється пінопластом або пінополіуретаном.

Товщина термоизоляционного шару – в межах 50-100 мм, а теплопровідність такої конструкції не перевищує 0,8 Вт (м2 х град). Бічні стіни можуть бути зроблені з ламінованого, сталевого листа або алюмінію. Підлога в сучасних фургонах відрізняється гарною ізоляцією, вона вологостійка, багатошарова і не ковзає.

Як купити вантажні ізотермічні напівпричепи в Україні?

Компанія Автек пропонує ізотермічні напівпричепи "Купава" на вигідних умовах в кредит і лізинг. Також ми займаємося гарантійним і післягарантійним обслуговуванням спецтехніки, реалізуємо запчастини до неї. Щоб купити новий напівпричіп на гарантії за вигідною ціною в Україні, потрібно залишити онлайн-заявку на цьому сайті, або зв'язатися з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00