Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Бортові автомобілі

Пропонуємо бортові автомобілі вантажного призначення, що відрізняються по компонуванню, вантажопідйомності та колісній формулі. У нашому портфоліо - техніка від провідних світових виробників, яка давно отримала популярність, високу репутацію і повагу серед споживачів: Ford TRUCKS і МАЗ. Купити її ви можете у компанії Автек. Низькі ціни і своєчасне відвантаження замовлень гарантуємо.

Бортові автомобілі: призначення

Бортові вантажні автомобілі – універсальний технічний засіб, придатний для роботи в різних сферах діяльності.

Застосування:

  • Ефективне перевезення вантажу до 20 тонн, продуктів;
  • Перевезення бригад обслуговуючого персоналу;
  • Використання в якості тягача;
  • Буксирування.

Це неповний перелік робіт, у яких найчастіше використовуються бортові вантажівки. Серед покупців, які регулярно купують техніку такого типу, – великі і малі підприємства, фабрики, заводи, торгові мережі.

Як і де можна купити бортові автомобілі

Компанія Автек є офіційним дистриб'ютором МАЗ і Форд в Україні. У нас ви можете купити бортові вантажні автомобілі даних виробників за вигідною ціною з доставкою до вашого міста в будь-якій кількості. Також ми займаємося обслуговуванням спецтехніки, у нас можна купити запчастини до неї. Сервіси – по всій Україні.

Купівля бортових вантажівок можлива в кредит і лізинг. Для цього вам потрібно звернутися до відділу продажів за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку на цьому сайті.