Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Екскаватори Yanmar

Yanmar

Компанія "Автек" пропонує вашій увазі колісні та гусеничні екскаватори Янмар (Yanmar). Це японський бренд, який спеціалізується у тому числі на виробництві якісної будівельної та сільськогосподарської техніки. І тепер її ви можете купити в Україні: ми є офіційними партнерами Yanmar, у нас в каталозі ви знайдете найпопулярніші моделі екскаваторів Янмар – VIO50-6B, VIO57-6B, VIO080-1A, SV19VT, SV22,B75W, B95W, B110W та інші.

Особливості екскаваторів Yanmar

Компанія випускає величезну лінійку екскаваторів – як гусеничних, так і колісних. Значна частина модельного ряду – це міні-екскаватори (у тому числі повноповоротні). Це ідеальні машини для роботи в умовах щільної міської забудови, але їх можна використовувати для дорожніх робіт поза містом.

Чому вони користуються популярністю?

  • Перше, що треба сказати – ідеальна адаптація до будь-яких умов та повна відповідність сучасним вимогам. Так, на них встановлені двигуни екостандартів Євро 4 та Євро 5 (залежно від моделі), екскаватори Янмар також обладнані додатковими системами зниження викидів в атмосферу, а їхня проста транспортабельність дозволяє пригнати таку машину практично на будь-яку локацію – як своїм ходом, так і зануривши. на платформу тягача. Вони маневрені, економічні, але при цьому вирізняються високою продуктивністю.

  • Другий момент – якісні вузли та деталі з великим терміном експлуатації, що дозволяє значно економити на розхідниках, запчастинах та обслуговуванні загалом. Щонайменше кілька років про ремонт можна забути.

  • Третє, про що варто сказати – це турбота про персонал. Оператори екскаваторів Янмар відзначають високий комфорт на робочому місці, чудовий огляд та ретельно продумані системи керування, всі процеси під повним контролем!

Екскаватори Yanmar – це відмінне поєднання ціни та якості. Те, як вони справляються із завданнями при мініатюрних габаритах та низьким споживанням палива, дійсно варте того, щоб звернути на себе увагу при виборі будівельної техніки.

Як купити екскаватор Янмар

Це дуже просто – залиште заявку на цьому сайті, і наш фахівець із вами зв'яжеться. Ви можете також зателефонувати самі – 044 496 00 00 (номер відділу продажів) – та дізнатися всі умови: як купити екскаватор Янмар, як отримати, які є варіанти по комплектації, додаткове обладнання та інше.

У каталозі ми не вказуємовартість, тому що ціна екскаваторів Янмар залежить від комплектації. Можлива покупка в кредит та лізинг. Доставка у всі регіони України. Також ми здійснюємо гарантійне, післягарантійне обслуговування та займаємося реалізацією комплектуючих, витратних матеріалів та різної навісної, причіпної техніки на екскаватори.