Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Змінний кузов користується все більшою популярністю в сфері вантажоперевезень. На відміну від стандартної конструкції, він має полегшену конфігурацією, що дозволяє оперативно заміняти кузова в міру необхідності. Залежно від типу вантажу, підбирається і змінний кузов-контейнер.

Відмінні риси змінного кузова для вантажівки

Конструкція отримала особливе визнання в сфері транспортних перевезень. Це пояснюється тим, що протягом всього шляху вантаж може долати морську, повітряну і залізничну транспортування, перебуваючи в одному кузові. Такі контейнери легко демонтуються з шасі.

На відміну від інших систем, змінні кузова-контейнери не потребують додаткового просторі спереду і ззаду в процесі навантаження або розвантаження вантажу. До того ж вантажна конструкція спочатку має меншу вагу, що дозволяє збільшити вагу вантажу без збільшення навантаження на саме шасі.

Змінна конструкція в процесі монтажу встановлюється на опори. У деяких випадках вони дозволяють запобігти псуванню самого вантажного кузова від ударів, але найчастіше вони необхідні для надання додаткової стійкості.

Залежно від потреб ви зможете підібрати моделі наступних типів:

  • шторний кузов - являє собою металеву конструкцію-каркас, яка ховається міцним тентом високої якості;
  • суцільнометалевий кузов - стінки і дах виконані з цільного міцного металу, що робить конструкцію більш надійною і стійкою до пошкоджень.

Змінні конструкції не здатні повністю замінити собою стандартні фургони, але в деяких випадках дозволяють полегшити виконання різноманітних логістичних завдань, особливо за умови транспортування специфічних товарів.

Як замовити спецтехніку на Avtek.ua?

Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з виробниками популярної спеціальної техніки, тому ми пропонуємо прийнятні ціни на продукцію. Вартість буде залежати не тільки від обраного типу спецтехніки, а й від комплектації, наявності додаткового обладнання. Щоб купити потрібний для вас спецтранспорт, уважно ознайомтеся з його характеристиками і уточніть вартість у наших консультантів. Ми підберемо саме те, що потрібно вам.

Придбати позиції, представлені на сайті, ви можете не тільки по повній оплаті, але і в кредит або лізинг. Ми знаходимося в Києві, а сервісні центри розташовані у всіх регіонах України. Також ми здійснюємо виїзний сервіс.