Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Напівпричепи-платформи

Напівпричепи платформи активно використовуються для транспортування великогабаритної техніки, нерозбірні конструкцій, будівельних матеріалів. Основна перевага - висока маневреність в процесі транспортування по місту. Кількість використовуваних осей може коливатися від однієї до восьми, кінцевий результат залежить від ваги і габаритів вантажу. Збільшення кількості осей дозволяє збільшити вантажопідйомність самого трала. Довжина і ширина напівпричепа платформи підбирається спеціально для вантажу.

Особливості напівпричепа платформи

Висота напівпричепа низькорамної платформи коливається в межах 60-100 см, тому вони і отримали свою назву. Найчастіше в комплектації відсутні борти, що дозволяє перевозити великогабаритні конструкції або товари нестандартної форми. Для фіксації вантажу використовуються міцні кріплення.

Напівпричіп низькорамна платформа найчастіше використовується для транспортування:

  • великогабаритного важкого оснащення, що застосовується для виробничих завдань - різних верстатів, технічних ємностей і турбінних механізмів;
  • будівельних і дорожніх машин - екскаваторів, котків і бульдозерів;
  • запчастин і різних металоконструкцій - колон, балок і паль;
  • сільськогосподарської техніки - сівалок, комбайнів і тракторів.

Залежно від характеристик самого вантажу, підбирається вантажний напівпричіп платформа з відповідними технічними параметрами. Найчастіше звертається увага на вантажопідйомність. Розрізняють моделі наступних класів:

  • легкого - оснащені повітряною підвіскою, кількість осей коливається від 2 до 5;
  • середнього - оснащені гідравлічною підвіскою, використовується 8 осей;
  • важкого - збираються модульно, призначені для транспортування великовагових конструкцій понад 200 т, використовуються в нафтовій і суднобудівної промисловості.

При необхідності конструкція оснащується бортами для додаткової фіксації вантажу. Отримана контейнерний майданчик міцно утримує вміст навіть при крутих поворотах. Підвищена прохідність і комфорт управління платформою максимально спрощують під'їзд до різних зон, в тому числі в умовах бездоріжжя.

Де купити низькорамні платформи?

Інтернет-магазин Avtek безпосередньо співпрацює з виробниками спецтехніки, що дозволяє утримувати ціну продукції на максимально доступному для споживачів рівні. Наша компанія при необхідності надає сервісну підтримку. Ця послуга доступна як для жителів Києва, так і інших міст України. Купувати техніку за доступною вартості ще не було так просто, як разом з Автек.