Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Снігоприбиральні відвали

З настанням холодів перед комунальними та автодорожніми службами гостро постає питання про забезпечення належної прибирання снігу. На боротьбу з опадами кидаються всі засоби, в тому числі і спеціалізована техніка. Спеціальними снігоприбиральними відвалами оснащуються вантажівки, самоскиди та трактори. Вибір снігового відвалу вимагає врахування декількох параметрів, таких як розмір деталі, її вага і характеристики.

Відвал для снігу: принципи експлуатації

Плуг для прибирання снігу - своєрідний заслін з нахилом (цим і зумовлено його назва), який повертається під необхідним кутом для очищення доріг від снігу. Ця деталь для вантажних автомобілів забезпечує «різання» снігу в двох площинах:

 • горизонтальної;
 • вертикальної.

У процесі руху снігоприбирального автомобіля, оснащеного сніжним відвалом, що випали опади зсуваються прикріпленим плугом в сторону від дороги. Також деталь може здійснювати нахил коліс, що дозволяє нівелювати тиск, який чиниться сніжної масою на автомобіль при русі.

Особливості снігоприбиральних відвалів

Існує кілька видів снігових відвалів, які відрізняються як габаритами, так і функціональністю. Також ця деталь для важкої техніки може відрізнятися:

 • поворотним механізмом;
 • еластичністю комплектуючих;
 • швидкісними даними.

Грамотний підбір снігоприбирального відвалу дозволить не тільки очищати дороги, а й виконувати переміщення сипучих матеріалів в процесі проведення ремонтних робіт на дорогах.

Що стосується повороту плуга для прибирання снігу, він може виконуватися механічним шляхом або випускатися в гідроповоротном варіанті. Другий тип полегшує поворот розрізає елемента при пересуванні великої кількості снігу. Сама різання налиплого маси виконується за допомогою металевого ножа.

Швидкісні відвали для снігу дозволяють виконати очистку доріг в максимально стислі терміни. Такі деталі зазвичай застосовуються в авральному режимі при сильних снігопадах.

Переваги нашого інтернет-магазину

Ви можете купити якісний односегментний і високоеластичний плуг для прибирання снігу в нашій компанії Автек. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • широкий асортимент товарів високої якості;
 • офіційне дилерство провідних європейських компаній по виробництву важкої техніки і комплектуючих деталей;
 • мінімальна вартість при максимально високій якості;
 • доставка по Києву та Україні;
 • гарантійне обслуговування техніки в сервісних центрах (список можна знайти на сайті);
 • реалізація техніки в кредит на вигідних умовах.

З нашим інтернет-магазином Avtek ви завжди зможете отримати надійний транспорт і якісні деталі за приємною ціною. Робіть замовлення, і результат вас не розчарує.