Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автобетонозмішувачі

Якщо ви займаєтеся будівельним бізнесом, у вас напевно з'явиться необхідність купити автобетонозмішувач. Він призначений для змішування піску, гравію, води, цементу, для створення бетонної маси в ході транспортування. Використання автобетономішалки забезпечує складу розчину цілісність і зберігає якість, при цьому дозволяє його одночасно перевозити, що значно економить час.

Автобетонозмішувачі: конструкція і комплектація

Автобетонозмішувачі за своєю конструкцією містять:

  • Резервуар для води;
  • Завантажувальний пристрій, в якому поміщаються сипучі речовини (пісок, гравій і цемент);
  • Барабан, всередині якого відбувається процес змішування;
  • Привід, що забезпечує роботу агрегату.

Вся конструкція встановлюється на автомобільне шасі, що забезпечує їй рухливість і зручність в транспортуванні. Додатково можуть бути встановлені пристрої для автоматичного завантаження барабана, що значно полегшить роботу з агрегатом.

Де купити автобетононасоси за вигідною ціною

Автобетонозмішувачі необхідні у веденні будівельних робіт. Тому компанія Автек пропонує вам широкий вибір цих агрегатів, а також комплектуючих до них. Ми працюємо з вітчизняними та світовими виробниками, тому у нас ви зможете купити якісну техніку, перевірену часом, за розумною ціною. Наприклад, автобетонозмішувачі на базі шасі автомобіля МАЗ АБС і Ford TRUCKS АБС, які вже багато років успішно використовуються в будівництві і мають відмінну репутацію та кращі рекомендації.

Крім повністю укомплектованих автобетонозмішувачів, ви зможете замовити у нас доставку змішувальних барабанів, резервуарів, приводів та інших комплектуючих для агрегату. Купити новий автобетонозмішувач з насосом у нас ви можете також в кредит і лізинг. Для цього потрібно зв'язатися з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку на сайті. Доставка замовлень по всій Україні.