Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

В останні роки транспорт електрикою став досить популярним у нашій країні. Однією з причин його широкого застосування є поява літій-іонних батарей, які здатні накопичувати енергію та забезпечувати автономний рух електробусів протягом тривалого часу.

Міський електричний автобус є транспортним засобом, рух якого здійснюється за допомогою електродвигуна. Такий електробус є ідеальним варіантом міського громадського транспорту та альтернативою маршруток на дизельному паливі.

Основні переваги електробусів:

  • Екологічність – транспорт не забруднює довкілля вихлопними газами.

  • Економічність – йому не потрібне паливо, він заряджається від мережі, що дозволяє значно економити кошти.

  • Комфорт – просторий салон, обладнаний пандусом для інвалідного візка, який відкривається та забирається вручну.

Застосування електробусів

На нашому сайті ви можете купити екологічні електробуси Otokar, Solaris та інші, розраховані на міські та міжміські поїздки як для регулярних, так і нерегулярних перевезень.

Надійний та недорогий електробус, який ви можете замовити у нас, можна використовувати не лише як міський транспорт. Він відмінно підходить для перевезень екскурсій, груп туристів - відкритий салон з величезними вікнами дозволить пасажирам насолодитися визначними пам'ятками.

Де придбати електро-bus в кредит та лізинг

Купити електричний автобус у Києві та Україні за найбільш вигідною ціною ви можете на нашому сайті. АВТЕК пропонує найвигідніші умови купівлі автотехніки в кредит або лізинг із доставкою до вашого міста. Крім того, компанія АВТЕК надає професійне сервісне обслуговування електробусів та іншої техніки, представленої на нашому сайті.

Для отримання більш детальної інформації про наявність, вартість та умови покупки електричних автобусів дзвоніть за телефоном +38 (044) 496-00-00 або замовляйте «Зворотний дзвінок» на сайті.