Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Пожежні автомобілі

Пожежні машини – представники класу вузькоспеціалізованої комунальної спецтехніки, яка призначена для проведення пожежно-рятувальних робіт. Адже для того щоб загасити пожежі і різні осередки загоряння, здійснити зберігання і подачу засобів пожежогасіння, евакуацію людей і перевезення пожежної команди без спеціальної техніки ніяк не обійтися.

З огляду на природу вогнегасних речовин можна виділити наступні типи: АПТ – автомобілі з пінним способом гасіння, відповідно, АП – автомобілі з порошковим, АГТ – автомобілі з газовим, АГВТ – автомобілі з газоводним, АКТ – автомобілі з комбінованим способом гасіння.

А беручи за основу спосіб, через який здійснюється подача речовин пожежогасіння, основні пожежні машини класифікуються за такими категоріями: АЦ розшифровуються як автоцистерна пожежна. Відповідно АНР це автомашини насосно-рукавні, існують ще пожежно-насосні станції (ПНС), спеціалізовані АВТ – автомобілі, оснащені насосом здатним створювати високий тиск, а також комбіновані пожежні автомобілі першої допомоги (АПД), і вузькоспрямовані АА – аеродромні автомобілі.

Якщо охарактеризувати АЦ, то це головні представники автомобільної спецтехніки пожежного гасіння загального застосування, і вони можуть бути оснащені на базі різних автомобільних шасі. Кожна з таких автоцистерн має свої, необхідні для конкретних умов експлуатації, переваги. До прикладу: маневреність, підвищену прохідність, економічність.

Амбітно розвиваючись в ногу з часом, ми постійно стежимо за впровадженням нових технічних рішень. Це дозволяє нам надавати конкурентоспроможну продукцію, а також враховувати і відповідати абсолютно всім потребам замовників.