Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сідлові тягачі

Тягач з сідельно-зчіпним пристроєм – найбільш популярний важкий вантажний транспорт, який широко застосовується в автоперевезеннях. Він призначений для транспортування габаритних напівпричепів з різними типами вантажів.

Стійкість сідлового тягача менша, ніж у звичайної вантажівки, і без напівпричепа він не має практичного застосування. Проте він перевершує всі інші види вантажної техніки за такими показниками:

  • транспортування довгомірних вантажів;
  • висока маневреність;
  • співвідношення вантажопідйомності і ваги тягача;
  • легка замінюваність в зчепленні з напівпричепом в разі поломки.

Тягачі можуть відрізнятися вантажопідйомністю, потужністю і конструкцією. При покупці такої техніки ціна не повинна відігравати домінуюче значення. Позаяк, куди важливіше ретельно прорахувати витрати на подальшу експлуатацію.

Як же обрати тягач, який буде вигідним?

Професійні перевізники рекомендують перед придбанням автомобіля оцінити його за такими параметрами:

  • вид і тоннаж вантажів, що перевозяться;
  • витрата палива і паливо-мастильних матеріалів;
  • потужність і економічність двигуна;
  • ходова частина, трансмісія і колісна формула;
  • адаптованість до доріг України;
  • доступність запчастин і наявність сервісних центрів.

Тільки опісля проведення ретельного аналізу цих факторів є сенс шукати відповіді на актуальні запитання про вартість обраного авто і чи буде його придбання виправданим в довгостроковій перспективі.

Техніка «Ford Trucks» - вибір України

 

У числі моделей, продаж яких здійснюється нашою компанією, представлені вже отримані визнання на всеукраїнському ринку тягачі «Ford Trucks». Їх вартість нижче європейських та американських аналогів. При цьому вони оснащені потужними і економічними двигунами «Ecotorq», мають колісні формули 4 × 2 або 6 × 4 і відповідають екологічним нормам Євро-5 і Євро-6. А новий Ford Trucks F-MAX навіть удостоєний титулу «Truck of the Year 2019»!

«МАЗ» - вигідна покупка від «Автек»

Клієнтам, які довіряють перевірено недорогій і пристосованій до вітчизняних доріг техніці виробництва СНД, ми надаємо можливість купити тягачі заводу «МАЗ». Вони винятково прості в обслуговуванні і мають гарантією до 24-ох місяців, та при цьому здатні конкурувати з іноземними аналогами. Купуючи тягачі цієї марки у нас, ви додатково можете повернути до 20% від вартості продажу та оформити вигідну угоду за пільговою кредитною програмою під 9% річних в гривнях.

Ми пропонуємо клієнтам величезний вибір оригінальних запчастин, послуги евакуатора і автосервісів вантажних автомобілів. Звертайтеся до фахівців «Автек» і отримаєте консультацію з абсолютно будь-яких технічних питань, пов'язаних з тягачами «Ford Trucks» і «МАЗ»