Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Зерновозні причепи

Причіп-зерновоз - це спеціалізований вид транспорту, який використовується для транспортування розсипчастих вантажів від місця збору до різним підприємствам, в тому числі харчового призначення, і різних об'єктів сільськогосподарського призначення. Вивантаження вантажу здійснюється за рахунок перекидання кузова. Причепи для перевезення зерна призначені для роботи при температурі від -45 до +45 градусів.

Особливості причепа-зерновози

Щоб знизити втрати вантажу (висипання крізь щілини) в процесі транспортування, борта виконуються суцільнозварними. Як матеріали використовуються нержавіюча сталь або алюміній.

Алюмінієві причепи-зерновози відрізняються більшою міцністю. При необхідності причепи-перевантажувачі додатково укомплектовуються брезентовим тентом, який запобігає випадкове розсипання вантажу і захищає продукцію від вологи.

Тришаровий кузов прямокутної форми витримує зовнішній механічний вплив без ушкоджень. Залежно від моделі, вантажопідйомність зерновозів коливається в межах 19-30 тонн.

Верхня частина конструкції оснащується спеціальними вузлами, використовуваними для підйому завантаженого причепа. Залежно від способу розвантаження розрізняють бічний і задній зерновоз.

Модель підбирається з урахуванням технічних характеристик, зазначених окремо для кожного товару.

Причіп-зерновоз: особливості експлуатації

Незалежно від модельного ряду, ви отримуєте пристрій, зручне для регулярного перевезення зерна і сипучих матеріалів:

  • Моделі з двостороннім бічним розвантаженням істотно скорочують час на проведення розвантажувальних і вантажних робіт;
  • Оснащення ресорної підвіскою дозволяє транспортувати сипучі продукти в умовах бездоріжжя;
  • Широке пляма зчеплення з поверхнею забезпечує плавний хід, додатково відсутня необхідність буксирування по полю за допомогою трактора.

Відзначимо також рівномірний розподіл ваги на колеса. Воно знижує ймовірність пошкодження шин при максимальних навантаженнях.

Де недорого купити причіп-зерновоз

Купити новий тривісний причіп-зерновоз ви можете у офіційного представника МАЗ в Україні - у компанії Avtek. Купівля також можлива в лізинг або кредит. Більш детально обговорити умови угоди ви можете з менеджером Автек, зв'язавшись з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00. Також ми реалізуємо запчастини до спецтехніки і займаємося її гарантійним, післягарантійним обслуговуванням.