Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сміттєвози

Сміттєвоз є автомобіль вантажного типу, який служить для наповнення, ущільнення, вивезення сміття і відходів різних видів на звалища, полігони або на сміттєпереробні підприємства для утилізації відходів. Спеціалізований автотранспорт подібного призначення отримав велику популярність і поширення в ЖКГ, в компаніях, що виконують послуги із сміттєприбирання, і в інших галузях. Жодна виробнича діяльність або будівельний об'єкт не обходиться без вивезення сміття.

Від «АВТЕК» - це завжди великий вибір якісної спецтехніки.

Для різних обсягів, видів сміття (побутового, будівельного, великогабаритного) застосовують різні види спецтехніки. Місткий кузов сміттєприбиральної машини може перевозити від 20 до 50 куб.м. За типом завантаження сміттєвози поділяють на машини: з бічним, заднім і фронтальним завантаженням, контейнерного типу. Сміттєзбиральні машини із заднім завантаженням поділяють на машини з механізованим або ручним заднім завантаженням, а також обладнані заднім самонавантажувачем.

Сміттєзбиральні машини з бічним завантаженням бувають декількох видів: з бічним ручним завантаженням, із завантаженням за допомогою маніпулятора, завантаженням за допомогою кантователя. Принцип фронтального завантаження полягає в подачі сміття на люк, який розташовується зверху на даху. Сміттєзбиральні машини контейнерного типу залишають контейнер, а потім вже зі сміттям, контейнер ставиться на шасі і перевозиться на звалище.

Ви можете купити сміттєвоз, в комплектацію якого входять додаткові пристрої – спеціальні системи ліфтдампер, мультиліфт, і фронтлоудер. Мультиліфт – це вантажно-розвантажувальний механізм з тросовим крюковим захопленням, що приводиться в рух за допомогою гідравлічного приводу. Спеціальні системи ліфтдампер і фронтлоудер спрощують вивантаження-завантаження сміття, дозволяючи виконувати необхідні маніпуляції, не виходячи з кабіни машини.

На сміттєвози встановлюється додаткове обладнання, що пресує механізм, який працює як в напівавтоматичному, автоматичному і ручному режимах. Зміцнюючи і трамбуючи сміття, він тим самим збільшує місткість машини.