Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сміттєвоз - це автомобіль вантажного типу, який потрібен для наповнення, ущільнення, вивезення сміття та відходів різних видів на звалища, полігони або сміттєпереробні підприємства для утилізації відходів. Спеціалізований автотранспорт подібного призначення набув великої популярності та поширення в ЖКГ, у компаніях, що виконують послуги зі сміттєзбирання, та в інших галузях. Жодна виробнича діяльність чи будівельний об'єкт не обходиться без вивезення сміття.

Характеристики сміттєвозу

Для різних обсягів, видів сміття (побутового, будівельного, великогабаритного) застосовують різні види спецтехніки. Місткий кузов сміттєприбиральної машини може перевозити від 20 до 50 куб. м.

За типом завантаження сміттєвози поділяють на машини:

  • З бічним;
  • Із заднім;
  • З фронтальним завантаженням;
  • Контейнерного тип.

Сміттєзбиральні машини із заднім завантаженням поділяють на машини з механізованим або ручним заднім завантаженням, а також обладнані заднім самонавантажувачем.

Сміттєзбиральні машини з бічним завантаженням бувають декількох видів:

  • Бокове ручне завантаження;
  • Завантаження за допомогою маніпулятора;
  • Завантаження за допомогою кантувача.

Принцип фронтального завантаження полягає в подачі сміття на люк, який розташований зверху на даху. Сміттєзбиральні машини контейнерного типу залишають контейнер, а потім уже зі сміттям контейнер ставиться на шасі і перевозиться на звалище.

Ви можете купити сміттєвоз, в комплектацію якого входять додаткові пристрої - спеціальні системи ліфтдампер, мультиліфт та фронтлоудер. Мультиліфт - це навантажувально-розвантажувальний механізм із тросовим гаковим захопленням, що рухається за допомогою гідравлічного приводу. Спеціальні системи ліфтдампер та фронтлоудер суттєво спрощують вивантаження-навантаження сміття, дозволяючи виконувати необхідні маніпуляції, не виходячи з кабіни машини. На сміттєвози встановлюється додаткове обладнання - механізм пресування, який працює як в напівавтоматичному, автоматичному, так і в ручному режимі. Ущільнюючи і трамбуючи сміття, він тим самим збільшує місткість машини.

Де придбати сміттєвоз в Україні

Компанія Автек пропонує вам великий вибір сміттєвозів на вантажному шасі Volvo, МАЗ, Mercedes-Benz, HIDRO-MAK, Ford, IVECO та ін. за доступною ціною в кредит та лізинг. Також ми здійснюємо ремонт, обслуговування спецтехніки – гарантійне, післягарантійне. Для покупки техніки оптом та в роздріб потрібно зв'язатися з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.