Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Вантажне шасі є основою будь-якого автомобіля, призначеного для транспортування вантажів, і являє собою рамну конструкцію з ходовою частиною, а також системою трансмісії і механізмом управління. Така покупка дозволяє компонувати транспорт, виходячи з індивідуальних побажань клієнта і актуальних потреб його бізнесу. У нас на сайті, ви можете придбати шасі для вантажівок «МАЗ» і «Форд» за напрочуд вигідною ціною.

Як вибрати нове шасі для вантажного автомобіля?

Передусім зазначимо, що вибір шасі залежить від виду робіт, які повинна виконувати техніка. Втім, існують основні критерії. Зокрема:

 • кількість осей і колісна формула;
 • бажана вантажопідйомність;
 • довжина бази і конструкція рами;
 • тип підвіски та можливість відключення міжколесного диференціалу.

Безумовно, кожен з цих параметрів впливає на працездатність майбутнього авто. Також варто враховувати і варіанти комплектації шасі: з двигуном або без нього.

Види комплектації шасі вантажного автомобіля

Якщо ви вирішили купити для свого підприємства новий автомобіль, що складається з шасі і встановленого на нього обладнання, рекомендуємо ретельно проаналізувати доцільність комплектації двигуном.

Так відсутність мотора дозволить встановити на нього силовий агрегат з бажаною потужністю. Це може привести до подорожчання спецтехніки за рахунок вартості як рушія, так і робіт з його встановлення. Крім того, додаткові витрати знадобляться на транспортування шасі до місця майбутньої дислокації за допомогою буксира або автовозу.

Конструкція з двигуном – це повноцінний автомобіль, залишається тільки встановити на нього платформу, кузов, бетонозмішувач, кріплення напівпричепа або інше обладнання спеціального призначення.

Де придбати автомобільне шасі для вантажівки

Наша компанія на правах офіційного дилера реалізує продукцію «МАЗ» і «Ford Trucks», давно зарекомендувала себе як представника надійного транспорту з бездоганними ходовими характеристиками. Кожен клієнт, який прийняв рішення купити шасі цих виробників у компанії «Автек», отримує:

 • широкий вибір моделей без напрацювання;
 • оперативну доставку зі заводів-виробників;
 • розширену 2-річну гарантію, в тому числі без обмеження пробігу для «Ford Trucks»;
 • консультації щодо експлуатації автотехніки;
 • постійний доступ до запчастин і комплектуючих;
 • розгалужену мережу сервісних центрів;
 • можливість покупки в кредит (від 9% річних в гривнях) або лізинг.

За отриманням більш детальної інформації звертайтесь до нас за допомогою телефону або електронної пошти. Якщо ви шукаєте техніку для довгострокової роботи без зайвих витрат і необґрунтованих простоїв, ми допоможемо підібрати шасі під бажаний вид обладнання. Купити шасі для вантажного автомобіля можна, заповнивши онлайн-форму замовлення на сайті.