Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автоевакуатори

Досить частим явищем є поломка автомобіля. У такому випадку найбільш безпечним і простим засобом переміщення неробочої автівки стає евакуатор. Цей спеціальний транспорт розроблявся для навантаження різних видів техніки. Автоевакуатор може знадобитися і в тому випадку, коли необхідно здійснити транспортування авто, яке заблокувало проїжджу частину або ж іншим чином порушує правила паркування. Нерідко евакуатор також застосовують для перевезення спортивних або ретро-автомобілів.

Щоби придбати автоевакуатор і при цьому не помилитися у виборі, важливо знати особливості цієї техніки. Для цього важливо попередньо окреслити сценарії використання, тип і характеристики автомобілів, які будуть навантажуватись і в подальшому транспортуватися евакуатором.

Особливості та види евакуаторів

Транспортування автомобіля за допомогою автоевакуатора відбувається кількома способами, а саме:

  • з повним завантаженням транспортного засобу на платформу;
  • зі частковим навантаженням транспортного засобу на платформу;
  • за допомогою буксирування транспортного засобу.

Більшість подібних спецавто використовується для навантаження, розвантаження і перевезення легкових автомобілів, але існують і вантажні автоевакуатори. Вони застосовуються для евакуації великогабаритного транспорту, будівельної та сільськогосподарської техніки. Відповідно, потужність і габарити таких спеціальних авто більші.

Існує поділ автомобільних евакуаторів по типу, а саме:

  • з лебідкою – евакуйований автомобіль поміщається на платформу по апарелям за допомогою троса або лебідки;
  • зі зсувною платформою – в даному випадку також використовується трос, але платформа опускається під певним градусом, що прискорює процес завантаження;
  • з ламаної платформою – платформа зігнута під кутом для полегшення навантаження транспортного засобу, автоевакуатор оснащується лебідкою або краном-маніпулятором;
  • зі статичної платформою – навантаження за допомогою троса по апарелям або за допомогою маніпулятора.

Автоевакуатор підбирається в залежності від потреб клієнта. Найбільш універсальними вважаються евакуатори з ламаної платформою, обладнані і маніпулятором, і лебідкою.

Нові евакуатори машин на «Автек»

Інтернет-магазин «Avtek» вже не перше десятиріччя спеціалізується на реалізації спецтехніки та інших транспортних засобів. У нас ви зможете підібрати і купити автомобільний евакуатор за вигідною ціною. Оформити покупку можна також в кредит або лізинг. На всю техніку поширюється гарантія. Пройти технічне обслуговування і зробити заміну деталей можна в одному з наших сервісних центрів, які розташовані в Києві та інших містах України.

Для оформлення покупки досить залишити свої контактні дані на сайті і обговорити з консультантами бажану комплектацію техніки. Користуйтеся ефективним і надійним транспортом для вирішення своїх завдань!