Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Автопідйомники (автогідропідіймач, АГП) використовуються для робіт з обслуговування ліній електропередач і радіорелейних станцій, а також будівель технічного застосування і спеціальних електроустановок. Крім цього, автопідйомники можна застосовувати в ремонтних, будівельно-монтажних, оздоблювальних і фасадних роботах. А також в тих випадках, якщо потрібно підйом працівників на висоту до 27 м. Купити нову автовишку на шасі МАЗ і Форд за низькою ціною ви можете у компанії Автек на вигідних умовах.

Автовишка: конструкція, як працює

Автомобільна (самохідна) вишка складається з:

  • базового автомобіля;
  • робочої платформи, встановленої на автомобілі;
  • механізму автовишки, розташованому на платформі.

Механізм автовишки забезпечує спецуправління навісним обладнанням безпосередньо з люльки, з робочої платформи і з дистанційного пульта управління, що, в свою чергу, формує простоту в обслуговуванні автопідйомника. Автовишки мають широкий спектр робочої температури і здатні повноцінно функціонувати в умовах від -40 ° до + 40 ° С.

Де купити автовишку за низькою ціною

Українська компанія Автек співпрацює з виробниками АГП на шасі МАЗ і Ford Trucks. Тому ви можете купити у нас автовишку (в тому числі і причіпну) за вигідною ціною від офіційного дилера, а також оформити покупку в кредит і лізинг. Також ми реалізуємо та іншу спецтехніку на хороших умовах, здійснюємо її гарантійне, післягарантійне обслуговування. Зв'язатися з відділом продажів можна за номером +38 044 496-00-00 або залишивши онлайн-заявку на нашому офіційному сайті.