Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

RASCO

Техніка RASCO

Хорватська компанія RASCO - це відомий в Європі виробник комунальної та дорожньої техніки, а також обладнання до неї. Техніка цієї марки відрізняється довговічністю, відмінною продуктивністю, простотою в експлуатації та обслуговуванні. Ми, компанія Автек, є офіційним дилером RASCO в Україні, і у нас ви можете замовити цю спецтехніку за вигідною ціною з доставкою до вашого міста.

Техніка RASCO: що ми пропонуємо

У нас Ви можете придбати:

  • снігові плуги для прибирання снігу з міських вулиць;
  • солерозкидачі;
  • косарки;
  • маніпулятори та інші пристрої.

Устаткування RASCO можна легко встановити в кузов транспортного засобу з перекидним механізмом, на шасі транспортного засобу, на кульові опори кузова самоскида, на тягачі з причепом і т.д.

Всі елементи обладнання RASCO налаштовуються індивідуально відповідно до певних вимог кожного замовника. До замовлення є зимове і літнє обладнання.

Як купити техніку RASCO в Україні

Автек - єдиний офіційний представник RASCO в Україні. Тому тільки ми можемо гарантувати відвантаження сертифікованої техніки виробника у нас в країні. Також ми реалізуємо запчастини до RASCO, здійснюємо її гарантійний, післягарантійний ремонт. Купити техніку ви можете в кредит і лізинг на вигідних умовах. Для цього потрібно зв'язатися з нашим відділом продажу за номером +38 044 496-00-00 або залишити заявку на цьому сайті.