Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Дорожня техніка Rasco

Дорожня техніка Rasco використовується в 40 країнах світу. Вона вважається однією з кращих в Європі. Практично у всіх європейських столицях застосовується комунальна дорожня техніка хорватської компанії.

Як з'явилася спеціальна дорожня техніка Раско?
На початку 90-х років минулого століття в Хорватії з'явилася невелика компанія, що займається ремонтом сільгосптехніки. Пізніше дорожня техніка стала пріоритетом ремонтної діяльності. У ті роки іншими виробниками випускалося багато різних механізмів для прибирання снігу або чищення доріг, але далеко не кожна компанія займалася сервісним обслуговуванням.

Трохи пізніше з'явилася і власна дорожня спецтехніка Раско, яка не тільки не поступалася агрегатів інших брендів, але і перевершувала їх за багатьма показниками. Зараз дорожня снігоприбиральна техніка Rasco вважається однією з кращих в світі.

Особливості обладнання Раско
Сучасна дорожня техніка від Rasco - це навісне обладнання, що встановлюється на вантажівки (трактори) або самохідні багатофункціональні установки. Наприклад, снігоприбиральні машини здатні очищати проїжджу частину від льоду, снігових заметів. Незважаючи на великі габарити, техніка дорожня може працювати навіть на територіях, покритих плиткою. Широкі колеса і рівномірний розподіл ваги знижують навантаження на поверхню.

Не менш популярно і навісне обладнання. Наприклад, бульдозерна дорожня техніка для чистки снігу представлена ​​широким відвалом, який змітає сніг і бруд з проїжджої частини. А солерозкидач Раско може встановлюватися на різні вантажні автомобілі.

З переваг збиральних моделей бренду варто виділити:

  • здатність витримувати великі навантаження - багаторічний досвід ремонту дозволяє створювати самі надійні механізми;
  • низьку вартість експлуатації - це економія палива, ремонтопридатність, вигідна ціна деталей;
  • функціональність - збиральні машини здатні виконувати безліч завдань.

Хорватська бренд гарантує, що навіть через 15 років до моделей обладнання від Rasco можливо буде замовити оригінальні запчастини.

Купівля спецтехніки в Україні
Жителі Києва та інших міст України завжди зможуть вигідно купити дорожню техніку Rasco, звернувшись в компанію Автек. Фірма Avtek вже багато років займається продажем устаткування Раско, пропонуючи найвигідніші ціни для покупців.

При необхідності є можливість купити спецтехніку в кредит або отримати інші цікаві умови співпраці. В наявності є запасні частини до механізмів відомої хорватської компанії.