Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Снігоприбиральні відвали RASCO

Відвал для збирання снігу – це спеціальне обладнання, яке використовується для збирання та очищення снігу з доріг та інших відкритих поверхонь. Він зазвичай встановлюється на трактори, навантажувачі або інші спеціалізовані транспортні засоби та може бути різних типів та конструкцій.

Відвали можуть активно використовуватися не лише взимку, а й в іншу пору року. З їх допомогою можна буде прибирати будівельне сміття, очищати виробничі території від забруднень, збирати дрібні відходи та інше. Така інтенсивна експлуатація вимагає від навісного обладнання найвищої якості. Тільки надійні відвали для збирання снігу здатні впоратися з такою роботою.

Види відвалів для збирання снігу

Пластикові відвали на плуг для прибирання снігу випускають багато сучасних виробників, дозволяючи покупцям з легкістю підбирати моделі під особливості майбутніх робіт.

Існує кілька типів відвалів для збирання снігу:

  • Передній відвал – встановлюється на передній частині трактора чи іншого транспортного засобу та використовується для збирання снігу та його переміщення в одному напрямку.

  • Бічний відвал – встановлюється на боці транспортного засобу і використовується для очищення снігу з бічної поверхні дороги або іншої поверхні.

  • Ківш для снігу – використовується для збирання та переміщення снігу за допомогою навантажувача або іншого транспортного засобу.

Де придбати відвал для збирання снігу недорого?

Купити пластикові відвали на плуг високої якості ви зможете на сайті компанії "Автек". У каталозі товарів онлайн-магазину avtek.ua представлені найкращі відвали для збирання снігу від виробника Rasco. Всі вони відрізняються високою якістю, що підтверджено сертифікатами відповідності та продуманою до дрібниць конструкцією.

Фахівці компанії нададуть професійну консультацію, щоб ви могли купити техніку для прибирання снігу, що підходить під ваші завдання та цінову категорію.

Переваги відвалів для снігу Rasco

Пластикові відвали на плуг Rasco пропоновані компанією "Автек", мають наступні переваги:

  • Довговічність – до 10-50 років, залежно та умовами експлуатації;

  • Висока міцність;

  • Стійкість до зносу, механічних деформацій, впливу агресивних факторів зовнішнього середовища (перепади температур, волога, окисні процеси, ультрафіолет);

  • Низька сила тертя, що знижує зношування сполучених деталей;

  • Низький шум під час роботи;

  • Невелика вага.