Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Зерновозы Foton

Чи плануєте купити зерновоз ФОТОН в Україні, але не знаєте як правильно його вибрати? Якщо ви працюєте у сфері агробізнесу, вам просто необхідний зерновоз, який виконуватиме безліч завдань і гарантовано принесе вам фінансові вигоди.

Зерновоз: види та особливості

Залежно від виконуваних завдань, зерновози поділяються на такі основні типи:

  1. Бортовий – передбачений для перевезення вантажів вагою до 20 тонн, кузов заввишки до 3 м не перекидається;

  2. Самоскид - високий кузов із відкритим верхом призначений для перевезення сипких матеріалів;

  3. Самоскид із напівпричепом - може перевозити дуже великі обсяги зерна, складається з тягача та причепа із самоскидним кузовом;

  4. Цистерна - надійно закритий кузов, який легко може перевозити зерно на великі відстані, і зберігає при цьому його первісний вигляд.

Купити зерновоз ФОТОН – означає значно скоротити витрати на транспортування товару, ціни на яке перевізники стабільно та часто підвищують. У вашому розпорядженні буде економічно вигідний транспорт, який дасть вам свободу дій та можливість вирішувати ваші бізнес-завдання швидко та якісно. Крім того, зерновоз можна здавати надалі в оренду, що також обіцяє чималу фінансову вигоду.

Купуючи зерновоз обов'язково зверніть увагу на такі особливості використання транспорту в майбутньому:

  • масштаби та періодичність перевезень;

  • тип і кількість вантажу, що перевозиться;

  • умови експлуатації дороги, якими їздитиме машина;

  • умови розвантаження.

Зерновози FOTON: переваги та де купити в Україні

Зерновози FOTON є досить маневреними та не такими габаритними як інша техніка, легко управляються та підходять для використання як малим, так і великим бізнесом. Їхня багатофункціональність, підвищена стійкість і безпека вже довгий час користується стабільним.попитом у покупців.

Зерновоз від китайської компанії FOTON гарантовано буде добре виконувати покладені на нього функції. Ця бюджетна техніка вже давно довела свою надійність. В Україні офіційним дилером FOTON є компанія “Автек” – ми готові запропонувати вам вигідні умови купівлі (кредиту, лізингу) для даної техніки.

Для детальної консультації звертайтесь до відділу продажу за номером:+38 044 496-00-00.