Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Пластикові контейнери для збору сміття Сontenur 120 - 1100л

Контейнери для сміття – це спеціальні ємності, які використовуються для збирання та зберігання відходів на вулицях міст та інших громадських місцях. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, а також мати різну форму та ємність залежно від призначення. Найбільш поширеним типом є пластикові баки для сміття, які зазвичай мають кришку для захисту від запаху та комах. Також існують металеві баки для сміття, які можуть бути міцнішими та довговічнішими, ніж пластикові.

Види сміттєвих баків

Існує кілька типів контейнерів для сміття, які можуть бути використані для збору різних видів сміття:

  • Контейнери для загального сміття – для збирання та зберігання змішаного сміття, яке не підлягає переробці.

  • Контейнери для роздільного збору сміття – для сміття, що біологічно розкладається, скла, пластику, паперу, металу, пляшок, небезпечних відходів (батарейки, лампи, ліки).

Залежно від сфери застосування можна купити контейнер для сміття різного розміру, від 120 до 1100 літрів. Вибір матеріалу та обсягу бака впливає його призначення. Наприклад, використання малогабаритних пластикових контейнерів на будівництві недоцільно. Також варто виділити спеціалізовані контейнери для роздільного збирання сміття, використання яких забезпечує захист довкілля.

Де купити пластикові контейнери для сміття в Україні?

Придбати якісні контейнери для сміття на колеса або звичайні, ви зможете через наш сайт. У каталозі товарів компанії "Автек" представлені найкращі контейнери для сміття за доступними цінами в широкому асортименті. Усі вони відрізняються високою якістю європейського виробництва. Щоб дізнатися вартість контейнера для сміття або купити бак для сміття, зв'яжіться з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.