Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сontenur

Сontenur

Контейнери для сміття – це спеціальні ємності, призначені для збирання та зберігання відходів. Вони можуть бути різних розмірів та форм, залежно від того, для збору якого типу сміття вони призначені.

Існує кілька типів контейнерів контейнерів для сміття:

  • Контейнери для змішаного комунального сміття – це найпоширеніший тип контейнерів для сміття, який використовується для збирання змішаних відходів (папір, пластик, скло, метал тощо).

  • Контейнери для відходів, що біологічно розкладаються – використовуються для органічних відходів (фрукти, овочі, залишки їжі).

  • Контейнери для скла – це спеціальні контейнери, в які складаються скляні пляшки, банки та інші вироби зі скла.

  • Контейнери для пластику – використовуються для збирання виробів із пластику.

  • Контейнери для металу призначені для металевих виробів (консервні банки, алюмінієві банки, кришки від пляшок тощо).

  • Контейнери для небезпечних відходів – це контейнери, які складаються відходи, що містять небезпечні речовини (батарейки, лампи, масла і т.д.).

Використання сміттєвих контейнерів робить вулиці чистішими. Без них неможливо уявити жоден житловий будинок чи заклад громадського харчування.

Де купити сміттєві баки?

Придбати Сontenur для сміття за доступною ціною ви можете у нас – компанія “Автек” пропонує великий вибір контейнерів для збору сміття різного типорозміру та призначення. Avtek працює безпосередньо з найкращими європейськими виробниками, гарантуючи високу якість товару. Доставка здійснюється по Києву та Україні. Замовлення приймаються як приватних осіб, і від комунальних підприємств.