Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскиди Ford Trucks

Ford Trucks - американська компанія, що випускає вантажні автомобілі, в тому числі і самоскиди. Це надійна техніка, яка ідеально підходить для використання в дорожніх умовах України. Купити самоскид Форд від офіційного представника ви можете у компанії Автек на вигідних умовах.

Особливості самоскидів Ford Trucks

Автомобілі Форд Тракс дорожньої, будівельної та магістральної серії випускаються в Туреччині, в даний час вони користуються великим попитом в Україні. Самоскиди відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками і складають серйозну конкуренцію відомим виробникам завдяки таким параметрам:

  • Двигун. Залежно від моделі, встановлений Ecotorq на 9 або 12,7 літрів. Велика потужність на вантажопідіймальних роботах досягається при мінімальній витраті палива. Використовуються турбокомпресор із змінною геометрією, вдосконалена система уприскування і т. Д. Параметри горючої суміші коригуються автоматично з урахуванням фактичних навантажень на силовий агрегат. Екологічна норма всіх автомобілів - Euro-5.
  • Ходова. Колісна формула 4 × 2, 6 × 4 і 8 × 4, коробка механічна або автоматична, гальмівна система з двома контурами підвищує безпеку руху. Посилена рама відмінно тримає великі динамічні і статичні навантаження при бічних зусиллях.
  • Кабіна. Денна, фіксується на двох точках, рульова колонка підганяється по куту нахилу і вильоту. Водійське сидіння регульоване, з підігрівом, на пневматичній підвісці. Є стабілізатори поперечної стійкості.

Оптимальне поєднання динаміки, комфортності, тяги, дорожньої стійкості і прохідності дозволяє використовувати автосамоскиди на будмайданчиках або в кар'єрах.

Де купити самоскид Форд за вигідною ціною

Українська компанія Автек є офіційним дилером Ford Trucks. А це означає, що у нас можна купити сертифіковані самоскиди Форд Тракс на гарантії виробника і за вигідною ціною. Також можливо придбати в кредит і лізинг. Ми пропонуємо також запчастини, гарантійне, післягарантійне обслуговування по всій Україні. Більше інформації можна дізнатися, залишивши заявку на сайті, або зв'язавшись з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.