Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Ford Trucks

Відео

Грузовики Ford

Вантажний автомобіль Форд – це запорука надійності, високої продуктивності і тривалої експлуатації. Тягачі Ford Trucks відомі в усьому світі. Недарма вони мають звання «Краща вантажівка року», адже це мікс ідеального поєднання ціни, якості та комфорту. Водії, які працюють з Форд Тракс, відзначають простору комфортну кабіну, де є все необхідне для тривалого рейсу.

Вантажівка Ford: що пропонує компанія Автек

Ми налаштували локальний виробничий процес установки навісного обладнання (кузови самоскидів, змішувальних барабанів автобетонорозмішувач та ін.) на шасі Ford Trucks. Ця техніка має попит у різних сферах:

  • Комунальне господарство;

  • Сільське господарство;

  • Дорожньо-будівельні роботи тощо.

Автек пропонує техніку Ford Trucks (Карго та ін. моделі) з розширеною гарантією на 24 місяці без обмеження пробігу та міжсервісним інтервалом 45 тис. км. Сервісні центри Ford Trucks розташовані в кожному регіоні України, що істотно скорочує час на обслуговування клієнтів.

Як купити вантажний Форд за вигідною ціною

Ви можете купити техніку відразу, якщо вона доступна в Києві. Деякі моделі поставляються в Україну із заводу Карго (Туреччина). Для заощадження вашого часу компанія Автек може доставити автівку відразу за вказаною замовником адресою.

Для зручності наших клієнтів продаж техніки Ford Trucks здійснюється в кредит і лізинг з широкими можливостями вибору умов. Ми пропонуємо список рішень на базі Ford Trucks, які ви можете замовити прямо зараз!

Компанія Автек вже більше 10 років є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів і спецтехніки Ford Trucks на територію України. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашим відділом продажів за номером +38 044 496-00-00.