Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Дорожня техніка Ford Trucks

Техніка дорожня використовується на всіх етапах експлуатації дорожнього полотна. Вона допомагає в будівництві, ремонті та обслуговуванні. Це високотехнологічні механізми, в яких зусилля людини зводяться до мінімуму. Інноваційна комунальна дорожня техніка здатна працювати навіть без участі оператора: всі процеси здійснюються електронікою, правильність відстежується за допомогою датчиків.

Багатофункціональна і спеціальна дорожня техніка від Форд Тракс
Техніка Ford Trucks - пристрої, що працюють в будь-яких умовах. Всі агрегати можна розділити на механізми для конкретних завдань і багатофункціональні моделі. Наприклад, до першої категорії належить солерозкидач, а до другої - бульдозерна дорожня техніка. У бульдозерах може використовуватися різний навісне обладнання.

Форд Тракс випускає величезну кількість механізмів, призначених для прибирання снігу, чищення доріг, будівництва та ремонту дорожнього покриття.

Переваги механізмів від Ford Trucks
Купити дорожню техніку від цього відомого виробника хочуть з кількох причин:

  • різноманітність агрегатів для самих різних завдань;
  • витривалість обладнання;
  • ремонтопридатність основних вузлів;
  • можливість роботи в екстремальних умовах;
  • високий ККД.

Дорожні снігоприбиральні машини довели перевагу перед конкурентами. Пристрої відмінно зарекомендували себе в країнах Скандинавії, де товщина снігового покриву сягає метра. Дорожня снігоприбиральна техніка справляється навіть з такими сніговими заметами.

Також дорожня спецтехніка успішно експлуатується в країнах з жарким кліматом. Так, збиральна техніка працює багато років, не потребуючи частої заміни деталей або постійного ремонту. В умовах помірного клімату обладнання гарантовано функціонує встановлений термін і найчастіше перевищує заявлені показники довговічності (при дбайливої ​​експлуатації).

Придбання механізмів від Форд Тракс в Україні
Охочим придбати снігоприбиральну техніку Ford в Києві або іншому місті України варто скористатися пропозиціями компанії Автек. Продукція від Avtek - наднадійне обладнання за вигідними цінами.

Компанія багато років займається продажем перевірених механізмів від кращих виробників. При необхідності тут можна замовити запчастини до придбаних агрегатів. Автек пропонує спецтехніку, здатну експлуатуватися в найсуворіших умовах. Широкий вибір обладнання, можливість покупки в кредит, оригінальні запчастини - далеко не повний список переваг співпраці з Avtek.